Gwiazdy

"Tajemnica zawodowa 2". Zawiłe wątki, nowi bohaterowie

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Powraca serial „Tajemnica zawodowa”
Powraca serial „Tajemnica zawodowa” Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Od 22 lutego na platformie Player dostępne będą odcinki drugiego sezonu "Tajemnicy zawodowej". Magdalena Różczka i Piotr Stramowski w studio Dzień Dobry TVN opowiedzieli o losach głównych bohaterów serialu. Czy Julia i Miller stworzą udany związek?

"Tajemnica zawodowa" - drugi sezon w Player

Finał pierwszej serii "Tajemnicy zawodowej" pozostawił po sobie wiele niedopowiedzeń i zagadek, które będą sukcesywnie rozwiązywane w kolejnej odsłonie serialu. Wypadek Kingi (Anna Dereszowska) był tragicznym zwieńczeniem ostatniego odcinka. Dla fanów bohaterki mamy dobrą wiadomość - Kinga przeżyje, a lekarze zawalczą o zdrowie pacjentki i jej nienarodzonego dziecka. Prokuratura natomiast spróbuje ustalić, czy w tragicznym zdarzeniu wzięły udział osoby trzecie. Podejrzenie padnie na... Julię.

Piotr Stramowski zdradził, czy Paweł Miller (bohater, w którego się wciela i który do tej pory żywił głębsze uczucia do Julii) zwątpi w niewinność ukochanej. Prawdopodobnie nie uda im się stworzyć szczęśliwej i trwałej relacji.

- Wydaje mi się, że Paweł nigdy nie powątpiewa, bo zawsze stoi za Julką. Ale Paweł został dosyć mocno w tym sezonie poturbowany przez życie. Nigdy nie miałem tylu ciężkich scen do grania co w tym serialu w drugiej części - wyznał w rozmowie z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim.

"Tajemnica zawodowa 2" - nowi bohaterowie

Choć goszczący w studio Dzień Dobry TVN aktorzy nie mogli ujawnić szczegółów drugiego sezonu serialu, z ich zapowiedzi wynika, że widzowie nie będą narzekać na nudę. Do ekipy "Tajemnicy zawodowej" dołączyło bowiem gros kolejnych bohaterów. Na ekranie zobaczymy między innymi: Katarzynę Herman, Mateusza Rusina, Marcina Czarnika czy Karolinę Porcari.

- Widzowie będą usatysfakcjonowani, bo pojawi się wiele postaci, które namieszają. (...) Drugi sezon zrobił się taki prawdziwy. W pierwszym, mam wrażenie, dostosowywaliśmy się. A teraz weszliśmy bardzo głęboko w te postaci i to się zrobiło takie mięsiste - zaznaczył Piotr Stramowski.

Magdalena Różczka oceniła, że producenci serialu zaproponowali naprawdę intrygującą kontynuację fabuły.

- Czasem napotykamy na takie zdarzenia w życiu, na które mówimy: "Niemożliwe!". I tak samo miałam, czytając scenariusz, ale później jak graliśmy, to wszystko było bardziej wiarygodne. To będzie ciekawe. Są tam wątki i postaci bardzo wciągające - opowiadała przed kamerami Dzień Dobry TVN.

Czy widz, który nie oglądał pierwszej serii "Tajemnicy zawodowej", będzie w stanie zrozumieć zawiłości drugiej części serialu? Na to pytanie w naszym materiale wideo odpowiedziała Magdalena Różczka. My zachęcamy do zapoznania się z wcześniejszymi losami bohaterów na platformie Player. Tam dostępne są również odcinki Dzień Dobry TVN, których nie zdążyliście obejrzeć na żywo.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News/Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości