Gwiazdy

Mroczne oblicze Elvisa Presleya. "Jego historia nie jest historią godną naśladowania"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co nowego w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo nowego w show-biznesie?

W ostatnim czasie media coraz częściej interesują się sylwetką Elvisa Presleya. Wszystko za sprawą filmu, który już 24 czerwca pojawi się w naszych kinach. Choć artysta swoją twórczością podbił serca wielu słuchaczy, jego życie prywatne wcale nie było tak kolorowe.

Elvis Presley – życie prywatne

Elvis Presley to postać, która często gloryfikowana jest w mediach. Mówimy o nim jako o "Królu Rock and Rolla". Jak się jednak okazuje, życie za kulisami wcale nie było tak piękne, jak na pierwszych stronach magazynów.

- Jego historia i historia jego rodziny nie jest historią godną naśladowania, powiedziałabym delikatnie. Wdowa, córka i wnuczki - każda z tych kobiet ma dramatyczną historię. Lisa Marie Presley poznała Elvisa, kiedy miała lat 14. Tydzień później po raz pierwszy go pocałowała. Dziś byśmy to nazwali dość dosadnie. Nie była to zdrowa relacja, ona była dzieckiem - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Małżeństwo 6 lat po ślubie podjęło decyzję o rozwodzie. Podobno mimo rozstania żyli w przyjaźni i wychowali razem córkę Lise Marie Presley.

Elvis Presley – orgie, narkotyki i alkohol

Życie z Elvisem nie należało do najłatwiejszych. Muzyk nie tylko miał problemy z alkoholem, ale także i z narkotykami.

- Elvis słynął z tego, że w jego domu odbywały się orgie, nadużywał narkotyków, alkoholu. To nie był mężczyzna, z którym kobiety chciały na co dzień żyć - podkreśliła dziennikarka.

Sytuacja rodzinna odbiła się na psychice i życiu domowników. - Lisa Marie Presley również była molestowana przez późniejszego partnera swojej matki, mając lat 13. Później związała się z Michaelem Jacksonem, ten związek nie należał do udanych. Miała problemy z używkami. Bardzo często idealizujemy ikony, a to, co jest za kurtyną, nie zawsze jest tak kolorowe, jak to, co jest na scenie - stwierdziła Sandra.

Wnuczka Elvisa odcina jednak kupony od nazwiska i robi karierę w świecie filmu. Jej rodzinne więzy z pewnością nie są jednak bez znaczenia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości