Gwiazdy

Monika Richardson pokazała zdjęcie z rodzinnego archiwum. "Co się stało z czasem?"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Monika Richardson chętnie dzieli się w sieci informacjami ze swojego życia prywatnego. Nie brakuje też wpisów na temat dzieci dziennikarki. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda pokazała zdjęcie swojego syna z dzieciństwa, ubolewając nad upływem czasu. Zdradziła także, czym zajmuje się jej córka i jakie ma plany.

Monika Richardson - związki

Dziennikarka była już trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym wybrankiem był amerykański dziennikarz Will Richardson. Następnie związała się ze szkockim pilotem Jamiem Malcolmem, z którym ma dwójkę dzieci. Ich syn Tomasz urodził się w 2001 roku, natomiast córka Zofia trzy lata później. Po raz trzeci wyszła za mąż w 2014 roku, tym razem za polskiego aktora Zbigniewa Zamachowskiego.

Monika Richardson - dzieci

Monika Richardson zawsze czule wypowiada się o swoich pociechach. Teraz przypomniała stare zdjęcie syna. Zresztą spójrzcie sami:

- Internet mi przypomniał… To Tomuś, słodziaczek, który dzisiaj nosi wąsy i brodę… Tymczasem moja Zośka zaczyna właśnie dwutygodniowy kurs w jednej z najlepszych szkół aktorskich w Londynie . Będzie recytować Szekspira i zastanawiać się, kim chce zostać w życiu - czytamy we wpisie.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski - życie po rozstaniu

Jeszcze do niedawna Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski tworzyli, wydawało się, jedną z najzgodniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani nie kryli się ze swoim uczuciem i chętnie pozowali razem na ściankach. To już jednak przeszłość.

Małżeństwem byli przez siedem lat. Do ich wspólnego majątku należy m.in. mieszkanie na Żoliborzu w Warszawie, które może być warte nawet pół miliona złotych. Aby mogli zamieszkać w nim razem, dziennikarka sprzedała swoją willę w Wilanowie.

Kilka miesięcy temu aktor wyprowadził się z domu. I on, i Monika układają sobie życie z nowymi partnerami. Teraz czeka ich pierwsza rozprawa rozwodowa. Mają już za sobą spotkania z prawnikami odnośnie podziału dóbr, które zgromadzili.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Monika Zamachowska: Kultura zdycha w tym kraju. Będzie ciężko Polaków namówić, żeby znowu chodzili do kina czy teatru

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości