Gwiazdy

Monika Miller zaczęła łysieć. Pokazała zdjęcia z zabiegu przeszczepu włosów

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Monika Miller mierzyła się z wyjątkowo wstydliwą dolegliwością. Kobieta w bardzo młodym wieku zaczęła łysieć. Aby uzupełnić ubytki, wnuczka byłego premiera Polski zdecydowała się na przeszczep włosów. Pokazała efekty zabiegu.

Monika Miller i problemy zdrowotne

Monika Miller jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej charyzmatycznych postaci w polskim show-biznesie. Niestety wnuczka Leszka Millera zmaga się z nieuleczalną chorobą - fibromialgią, na którą cierpi również Lady Gaga. Nim jednak specjaliści stwierdzili, co dolega młodej kobiecie, ta musiała przejść serię badań. - To poszło jak domek z kart. Przez swoją chorobę dostałam jeszcze jedną. Mam zaburzenia przełyku. Zaczęły się problemy z oddychaniem i wymiotowaniem - wyznała w rozmowie z Pudelkiem. Niedawno dziewczyna dowiedziała się także o wykryciu u niej guza grasicy.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Monika Miller zrobiła przeszczep włosów

Celebrytka walczy także z łysieniem. Aby uzupełnić ubytki na głowie, zdecydowała się na pomoc specjalistów w Polsce. - Od przeszczepu minęło pół roku, więc to dobry czas, żeby o tym opowiedzieć. Mój lekarz zdecydował się na metodę FUT. Polega to na wycinaniu paska skóry z cebulkami z tyłu głowy. Zostaje blizna, ale jeśli lekarz wie, co robi, nie jest widoczna - powiedziała gwiazda.

- Po powrocie do domu, po 3 dniach mogłam zdjąć bandaż. Nosiłam go też po to, żeby żadna z cebulek nie wypadła. Pierwszy raz, kiedy moje włosy zaczęły rosnąć, musiały wypaść przez szok, którego mój organizm doznał. Później na szczęście zaczęły rosnąć jeszcze raz. Włosy na początku czoła są dzisiaj grube, ładnie rosną i prawie nie widać, że jestem po przeszczepie. Na sesjach zdjęciowych czy wywiadach, wszyscy myślą, że zgoliłam sobie przód włosów - relacjonowała.

Życzymy Monice dużo zdrowia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości