Gwiazdy

Monika Miller przeszła metamorfozę. Gwiazda pokazała zdjęcie bez tatuaży. Jak wygląda?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Monika Miller

Monika Miller to gwiazda, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność w polskim show-biznesie. Początkowo znana tylko jako wnuczka byłego premiera, szybko zainteresowała media swoim wizerunkiem - kolorowe tatuaże wyróżniały ją na czerwonych dywanach. Teraz artystka pokazała, jak jej ciało wyglądałoby bez tuszu pod skórą.

Monika Miller bez tatuaży

Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie, publikując w sieci zdjęcie, na którym pokazuje prawie że nagie ciało, bez żadnego tatuażu. Monika od wielu lat z pasją tatuuje się, ubarwiając swój wizerunek. Dlaczego tym razem pokazała się bez kolorowych malunków na skórze?

Wszystko na potrzeby metamorfozy, której dokonała na niej Jolanta Czaja Przesmycka. Demakijaż tatuaży robi wrażenie. Zresztą spójrzcie sami:

Monika Miller

Monika Miller: kim jest?

Monika Miller jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Choć nosi nazwisko znanego dziadka, to bycie znaną tylko z powodu pochodzenia nie jest szczytem jej ambicji. Monika Miller jest przede wszystką artystką - piosenkarką, modelką i młodym głosem swojego pokolenia. Wnuczka Millera zaskakuje fanów kolejnymi odsłonami swojej twórczości. Niedawno na rynku pojawił się jej debiutancki singiel "W bezruchu". A już wkrótce fani usłyszą kolejne piosenki, które wyczekują swojej premiery.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości