Gwiazdy

Michał Koterski wozi babcię kabrioletem. "Moja najwierniejsza fanka"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Michał Koterski jest wyjątkowo związany ze swoimi bliskimi. Aktorowi i jego rodzinie nie brakuje wspólnie przeżytych szalonych chwil. Michał pokazał zdjęcia, które zrobił sobie w towarzystwie babci. Przejażdżka kabrioletem sprawiła kobiecie wiele radości.

Michał Koterski - rodzina

Michał Koterski przyznał niedawno, że obecnie jego więź z ojcem wygląda znacznie lepiej niż przed laty. - Teraz moje relacje z tatą są super, bardzo bliskie i ciepłe - cieszył się aktor w Dzień Dobry TVN. Zdradził też, że dodatkową wartością było to, że o ciąży swojej partnerki dowiedział się, kiedy pracował na planie "7 uczuć". Jest to film w reżyserii jego ojca, opowiadający o tym, jak dzieciństwo wpływa na nasze życie oraz jak dorośli mogą popsuć życie młodego człowieka. Ta tematyka dała Miśkowi do myślenia.

- Powiedziałem tacie, że to będzie pierwszy Koterski, który urodzi się w trzeźwej rodzinie, a on zapłakał - wspominał aktor. - Jak teraz dziadek przychodzi, to widzę, że celebruje każdą chwilę z Frylusem - dodał.

Przypomnijmy, że Michał Koterski sam jest teraz tatą z blisko 4-letnim stażem. Jego syn Fryderyk przyszedł na świat jesienią 2017 r. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a jego więź z ojcem jest coraz bardziej dojrzała.

Michał Koterski z babcią

Aktor pokazał fanom, że bliską relację tworzy także ze swoją ukochaną babcią. Zdjęcia z przejażdżki kabrioletem na pewno będą pamiątką na długie lata. Zresztą spójrzcie sami:

- Radość Babci Dzidki bezcenna. Moja najwierniejsza fanka. A ja jej największy fan - czytamy.

Fani nie kryli zachwytu, kiedy zobaczyli aktora w towarzystwie babci. W komentarzach czytamy:

- "Babcia wymiata , przed oczami stanął mi teledysk Madonny do piosenki "What It Feels Like For a Girl".

- "Jesteście bardzo do siebie podobni wizualnie . Uściski dla babci i zazdroszczę, że Ją masz".

- "Dopóki kobieta ma szminkę na ustach jest młoda. Zdrowia dla Babci".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Michał Koterski w świecie disco polo

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości