Gwiazdy

Miley Cyrus od pół roku jest trzeźwa. "Kiedy zrozumiemy przeszłość, przyszłość stanie się łatwiejsza"

Gwiazdy

Miley Cyrus przyznała, że od 6 miesięcy nie zażywa narkotyków. Amerykańska piosenkarka w jednym z ostatnich wywiadów poruszyła temat swojego nałogu. Gwiazda zdradziła, jak udało jej się zerwać z uzależnieniem.

Szczere wyznanie Miley Cyrus

Miley Cyrus nigdy nie ukrywała, że narkotyki są obecne w jej życiu. Jednak podczas wywiadu dla "Variety" artystka zdziwiła fanów. Miley wyznała, że od pół roku jest trzeźwa i nie zażywa narkotyków. Gwiazda w rozmowie z magazynem opowiedziała, dlaczego podjęła terapię. Co ją do tego zmotywowało? Gwiazda zdecydowała się na odstawienie narkotyków m.in. ze względu na operacje strun głosowych. Ale nie tylko.

Miley Cyrus miała operację

Miley Cyrus nigdy się nie ograniczała. Artystka śmiało przyznawała, że jest fanką marihuany. Jej podejście do życia i zdrowia zmieniła jednak operacja. Podczas wywiadu artystka zdradziła, że w ubiegłym roku przeszła zabieg na strunach głosowych. Z tego względu postanowiła zakończyć z nałogiem i rozpocząć zdrowy styl życia.

W listopadzie miałam bardzo poważną operację strun głosowych. Całymi tygodniami nie mogłam mówić. Byłam wściekła, że muszę wszystko pisać na tablicy, wyżywałam się na wszystkich

- opowiadała Miley Cyrus.

Problemy rodzinne

Miley przyznała, że podczas terapii dużo myślała o swojej rodzinie. Dopiero po jakimś czasie zaczęła rozumieć pewne sytuacje, które dziś odbiły na niej duże piętno. Artystka w historii swoich swoich bliskich zauważyła, że często pojawiały się problemy z uzależnieniami. Zrozumienie przeszłości pozwoliło jej łatwiej okiełznać teraźniejszość.

Jestem trzeźwa od ponad 6 miesięcy. Na początku chodziło tylko o tę operację... Ale myślałam dużo o mojej mamie. Była adoptowana, a ja chyba odziedziczyłam po niej uczuciowość - poczucie odrzucenia i chęć przekonania się, że jestem wartościowa i potrzebna. Rodzice mojego ojca rozwiedli się, kiedy miał 3 lata, a więc ojciec dorastał sam. W mojej rodzinie często pojawia się temat uzależnień i wyzwań związanych ze zdrowiem psychicznym. No i dlatego odpowiadając sobie na pytanie 'DLACZEGO JESTEM, JAKA JESTEM?'... kiedy zrozumiemy przeszłość, łatwiej zrozumiemy teraźniejszość i przyszłość też stanie się łatwiejsza. Myślę, że taka terapia jest świetna

- ujawniła artystka.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości