Gwiazdy

Miley Cyrus reaguje na koronawirusową panikę i apeluje: „Bądź rozsądny. Bądź człowiekiem” 

Miley Cyrus

Cover/x-news

Gwiazdy

Miley Cyrus reaguje na koronawirusową panikę i apeluje: „Bądź rozsądny. Bądź człowiekiem” 

Miley Cyrus

Cover/x-news

W obliczu panującej pandemii koronawirusa stanął cały świat. Ludzie panicznie wykupują wszystkie możliwe produkty ze sklepowych półek i gromadzą zapasy w swoich domach. Podobnie jak w Europie, sytuacja ma się za oceanem. Miley Cyrus, amerykańska gwiazda muzyki pop, zabrała głos w tej sprawie.

Miley Cyrus apeluje - „Bądź człowiekiem”

Social media to obecnie jedne z najważniejszych form przekazu informacji, a ważne osoby ze świata publicznego mają tę możliwość, by skorzystać z nich przy okazji ważnych wydarzeń z życia. Miley Cyrus zdecydowała się zabrać głos w sprawie wybuchu paniki w Ameryce. Pozwoliła sobie przedstawić to w żartobliwy sposób, publikując fragment jednego z odcinków serialu „Hannah Montana”, który dał jej sławę.

Załączone wideo może odzwierciedlać obecną sytuację, z jaką mierzy się cały świat. Tytułowa Hannah wraz z przyjaciółmi wpada do domu z pełnymi torbami zakupów i przedmiotami, które są zbędne. Miley opatrzyła go opisem w poważnym tonie.

Bądź rozsądny. Pełen szacunku. Współczujący. BĄDŹ CZŁOWIEKIEM... NIKT nie potrzebuje każdej zupy w sklepie, a im bardziej będziemy gromadzić zapasy, tym droższe i trudniejsze do zdobycia będą, pozostawiając wiele osób bez niezbędnych rzeczy. To świetny czas na ćwiczenie powściągliwości... Niezwykle trudno jest podejmować mądre decyzje podczas paniki, ale zastanów się dwa razy, zanim podążysz za strachem i będziesz bezmyślny.

- napisała wokalistka.

Miley Cyrus głosem rozsądku dla swoich fanów

Post Miley Cyrus był odpowiedzią na zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia do ograniczenia swoich aktywności poza domem, jako sposobu na powstrzymanie rozprzestrzeniania się COVID-19. Wiele osób na całym świecie gromadzi zapasy artykułów spożywczych i nie tylko, pozostawiając innych kupujących bez możliwości nabycia niezbędnych do życia rzeczy. Fani piosenkarki z całego świata dziękują w komentarzach za jej reakcję:

Dziękuję Ci! Samolubstwo nas nie uratuje. Wszyscy jesteśmy w tym razem ????.
Dziękujemy za to Miley! To szalone! W Wielkiej Brytanii rząd nie traktuje tego wirusa poważnie, a jedzenie z supermarketów zniknęło! To jest okropne
Głoś tę prawdę, Miley ?
Tak bardzo kocham twoje serce i umysł!

- piszą obserwujący.

Piosenkarka znana jest z udziału w różnych akcjach społecznych. Niezwykłą aktywnością wykazywała się również podczas tragicznych wydarzeń w Australii. 24 marca miała zagrać koncert charytatywny na rzecz ofiar australijskich pożarów oraz organizacji zajmujących się przywracaniem lasów i dzikiej przyrody. Ze względu na panującą obecnie pandemię, wydarzenie zostało odwołane.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
55
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0