Gwiazdy

Apartament z widokiem na stolicę. Tak mieszka Barbara Kurdej-Szatan. "Bardzo tu odpoczywamy"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Mateusz Hładki
W domu u Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana
W domu u Barbary Kurdej-Szatan i Rafała SzatanaDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych, polskich aktorek. Gwiazda wraz z mężem Rafałem ponownie przeprowadziła się do stolicy. Małżeństwo zdecydowało się na apartament z zachwycającym widokiem na Warszawę. Jak wygląda ich mieszkanie? Tego dowiecie się tego z naszego materiału.

Mieszkanie Barbary Kurdej-Szatan

Reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki wybrał się z kamerą do mieszkania Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka, wraz z mężem Rafałem, zaprezentowała widzom apartament z widokiem na Warszawę. Ulubionym miejscem pary jest ponad 200-metrowy, przeszklony taras, na którym można usiąść i podziwiać stolicę. - Bardzo tu odpoczywamy - tłumaczy Barbara.

Mieszkanie ma dwa poziomy. Uwagę przykuwa ponad 5-metrowy sufit. - Rafał zrobił sam projekt - wyjaśnia aktorka. - Kupiłem prosty program do rysowania ścian. Chodziłem z metrówką i wymierzałem każde pomieszczenie, rysowaliśmy, a potem daliśmy to projektantce - dodaje.

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan?

W mieszkaniu Barbary i Rafała przeważają elementy drewniane. Według aktorki to one dodają wnętrzom rodzinnego ciepła. Pierwszym, ukończonym pomieszczeniem w apartamencie była kuchnia. - Była gotowa w grudniu, a cała reszta trwała kolejny rok - podkreśla artystka.

Mieszkanie ma jeszcze jedno wyjątkowe pomieszczenie - studio do nagrań. To właśnie tam Rafał nagrywa wszystkie kompozycje nie tylko dla siebie, ale także dla innych artystów. - To jest takie moje małe królestwo. Tutaj mam centrum dowodzenia, a za drzwiami jest kabina do nagrań - opowiada muzyk.

Aktorka pokazała widzom swoją garderobę. Ilość ubrań w szafie jest naprawdę imponująca. - Ja swoich ciuchów nie ogarnęłam, Rafał ma jak zwykle porządek - śmieje się aktorka. Gwiazda zaprezentowała także sypialnie z łazienką. - Nie jest za duża. Mieści się tylko łóżko, szafka i półka na książki - podkreśla.

Całe nagranie z wizyty u Barbary Kurdej-Szatan zobaczysz w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości