Gwiazdy

Michał Żebrowski skończył 48 lat. Aktor zmienił się nie do poznania

Gwiazdy

Michał Żebrowski

Michał Żebrowski w czerwcu skończył 48 lat i z tej okazji w mediach społecznościowych pochwalił się prezentem od żony. Uwagę fanów zwrócił jednak inny szczegół - metamorfoza mężczyzny. Czy to wynik lockdownu, a może przygotowania do nowej roli?

Michał Żebrowski – urodziny

Michał Żebrowski w tym roku skończył 48 lat. Przystojny aktor w mediach społecznościowych podzielił się z fanami zdjęciem urodzinowego prezentu od żony. Uwagę przyciąga jednak nie pusta zmywarka, a wygląd aktora. Michał podczas kwarantanny przechodzi wielką metamorfozę. Na niektórych ujęciach aż ciężko go rozpoznać.

I to jest prezent! Pusta zmywarka. Dziękuję Kochanie! #48#urodziny

- chwalił się na Instagramie aktor.

Michał Żebrowski zmienił swój wygląd

Micha Żebrowski z chęcią dzieli się na Instagramie prywatnymi chwilami. Aktor od czasu rozpoczęcia kwarantanny publikuje sporo zdjęć, a fani z tygodnia na tydzień mogą obserwować zmiany, jakie zachodzą w wyglądzie artysty. Obecnie Michał może się już pochwalić długą siwą brodą i bujną czupryną.

Zaskoczeni fani nie omieszkali wyrazić swojej opinii w komentarzach. Jedni w żartobliwy sposób zwracali Michałowi uwagę, że fryzjerzy przyjmują już klientów. Inni wręcz przeciwnie zachwyceni byli nowym wyglądem aktora.

Panie wiedźminie, chyba czas najwyższy do barbera

– pisali fani.

Jak myślicie, jest to nowy image aktorka, czy może przygotowania do roli?

Wyświetl ten post na Instagramie.

„Lecz ludzi dobrej woli jest więcej” ?

Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości