Gwiazdy

Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko? "Zdjęcie mówi samo za siebie"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Michał Wiśniewski jest dumnym ojcem piątki dzieci. W zgodzie ze swoimi poprzednimi partnerkami wychowuje trzy córki i jednego syna, a niedawno, do jego rodziny dołączył kolejny synek - Falco. Chłopiec ma zaledwie kilka miesięcy. Okazuje się, że być może już wkrótce na świat przyjdzie jego brat lub siostra.

Michał Wiśniewski - sugestywny tatuaż

Michał Wiśniewski jest jedną z najbardziej kolorowych polskich gwiazd. Ekscentryczny wizerunek od lat jest jego znakiem rozpoznawczym. Czerwone włosy, kolczyki, tatuaże i wymyślne kreacje wielokrotnie zapewniały rozgłos artyście. Teraz Michał pokazał nowe dzieło sztuki na swojej skórze.

Tatuaż sugeruje, że Michał i jego obecna żona Pola Wiśniewska już wkrótce znowu zostaną rodzicami. - Zdjęcie mówi samo za siebie - czytamy w hasthagach pod zdjęciem.

Fani od razu rozgryźli, o co chodzi. W komentarzach pojawiły się wyrazy ekscytacji na wieść o powiększeniu rodziny Wiśniewskiego:

  • Czyżby kolejny cud w drodze, czy w planach?! Literka mówi, że imię już jest...
  • Niedługo ręki ci zabraknie na te dzieci.
  • A tatuaż powyżej to plany przyszłościowe czy już cos jest na rzeczy? Tak czy tak, gratuluje.

- czytamy.

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Mimo kilku nieudanych małżeństw, muzyk cieszy się świetną relacją ze swoimi dziećmi: 18-letnim Xavierem, 17-letnią Fabienne (dzieci z małżeństwa piosenkarza z Mandaryną) oraz 14-letnią Etiennette i 12-letnią Vivienne (owoce związku z Anną Świątczak).

Aktualnie Michał Wiśniewski jest już po piątym ślubie. Wokalista chętnie pokazuje w mediach społecznościowych rodzinne ujęcia, a nowonarodzonemu synkowi Falco poświęca taką samą uwagę, jak i reszcie pociech.

Żony Michała Wiśniewskiego

Pierwszą żoną Wiśniewskiego była Magda Famme, z którą małżeństwo przetrwało do 2001 roku. Niedługo potem lider Ich Troje poślubił Martę Mandrykiewicz, a ceremonia ślubna pary w Kirunie była transmitowana na żywo w programie TVN "Jestem, jaki jestem". Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak. W latach 2012-2019 wokalista był mężem Dominiki Tajner.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną wokalisty. Para zaręczyła się pod koniec 2019 roku, a kilka miesięcy później wzięła ślub.

Czytaj także:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości