Gwiazdy

Michał Wiśniewski pokazał, z kim jego córka poszła na studniówkę: "Przesympatyczny Kosma"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Michał Wiśniewski na kanapach Dzień Dobry TVN
Bartosz Krupa/East NewsMichał Wiśniewski

Michał Wiśniewski opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze studniówki najstarszej córki - Fabienne. Przy okazji podziękował byłej żonie Marcie Wiśniewskiej oraz zdradził, na jaką uczelnię będzie zdawała maturzystka. - Jesteście przykładem na to, jak się wzajemnie wspierać w patchworkowej rodzinie - napisała jedna z fanek.

Michał Wiśniewski i Marta "Mandaryna" Wiśniewska są rodzicami dwójki dzieci: Fabienne i Xaviera. Choć od lat nie są już razem i każde z nich ułożyło sobie życie na nowo, dbają o to, by mieć dobry kontakt ze swoimi - dorosłymi już - pociechami. Słowa te potwierdza chociażby najnowszy post piosenkarza.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Michał Wiśniewski o studniówce córki Fabienne

Wokalista zamieścił na swoim profilu na Instagramie rodzinną fotografię ze studniówki Fabienne. Do zdjęcia zapozowała: gwiazda wieczoru, czyli maturzystka, partner, z którym tańczyła poloneza oraz jej ojciec z obecną żoną.

Na hasło "Poloneza czas zacząć" przesympatyczny Kosma poprowadził moją córkę w tan. Taniec ów był na tyle mało inwazyjny, że dumny tata ze spokojem obserwował ten jakże ważny moment

Choć mamy Fabienne nie ma na zdjęciu, to dumny Michał Wiśniewski w opisie podziękował byłej żonie. Zdradził też plany swojej córki oraz przyznał, że w tym roku czeka go jeszcze jedna studniówka.

Moja najstarsza, upragniona córeczka z klasą i wyjątkowym wdziękiem i poświęceniem ciężko pracuje, aby po maturze kontynuować swoją pasję na Akademii Sztuk Pięknych. Kolejny dowód na to, że mimo przeciwności losu rodzicom udało się wypuścić kolejne dziecko z rodzinnego gniazda. Gratuluję i dziękuję Marta! To nam się akurat udało. A za tydzień studniówka najstarszej córki mojej żony, więc pozostanie już tylko 6 z 9!

Zobacz wideo: Studio Winda. Michał Wiśniewski

Studio Winda. Michał Wiśniewski
Studio Winda. Michał WiśniewskiStudio Winda. Michał Wiśniewski
Dzień Dobry TVN/x-news

Patchworkowa rodzina Michała Wiśniewskiego

Pod postem, obok komplementów w kierunku Fabienne, pojawiło się wiele miłych słów na temat patchworkowej rodziny. Fani piosenkarza są pod wrażeniem jego relacji z dziećmi i byłą żoną. - "To naprawdę godne podziwu, że praktycznie każdy żyje ze sobą w zgodzie w tej patchworkowej rodzinie", "Cudowna rodzina, córka śliczna", "Pięknie czytać i oglądać, że ludzie z klasą potrafią się dogadywać mimo rozstania a mając dzieci", "Jesteście przykładem na to, jak się wzajemnie wspierać w patchworkowej rodzinie. Niesamowici" - czytamy.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości