Gwiazdy

Mateusz Ziółko na scenie Dzień Dobry TVN. "Nadchodzi moja kolejna płyta"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Mateusz Ziółko wraca po długiej przerwie
Dzień Dobry TVNMateusz Ziółko wraca po długiej przerwie

Mateusz Ziółko zmienił oblicze polskiej sceny muzycznej, a wszystko to za sprawą nieprzeciętnego talentu i godnej podziwu wrażliwości artystycznej. Niebawem na sklepowe półki trafi nowa płyta muzyka, otwierająca kolejny rozdział w jego karierze. W Dzień Dobry TVN uznany wokalista zaprezentował utwór "Weź mnie" i odsłonił kulisy pracy nad albumem.

Mateusz Ziółko i jego nowa muzyczna propozycja

Miłośnicy twórczości Mateusza Ziółko z niecierpliwością oczekiwali na jego powrót na scenę. Artysta nie zawiódł oczekiwań fanów. Co więcej, zdecydował się otworzyć nowy rozdział w swojej karierze. Melodyjny utwór "Weź mnie" to zapowiedź wyjątkowego albumu, który już wkrótce trafi na sklepowe półki.

- Nadchodzi moja kolejna płyta i bardzo się cieszę, że mogę to już powiedzieć oficjalnie. W październiku tego roku płyta będzie dostępna (...). To jest tak naprawdę nowe otwarcie - zdradził wokalista.

Mateusz Ziółko w utworze "Weź mnie"

Nowy singiel Mateusza Ziółko nawiązuje do emocji, które każdego dnia towarzyszą większości z nas. "Weź mnie" to poruszająca historia o zagubieniu, miłości i sensie życia. Artysta przyznał, że słowa utworu w dużej mierze stanowią odzwierciedlenie jego własnych doświadczeń.

- Każda piosenka, którą zaśpiewałem w życiu, tak naprawdę bezpośrednio oddaje pewną historię, którą przeżyłem albo historię, z którą się zetknąłem osobiście (...). Ludzie i ich życie to jest ta sfera, która najbardziej inspiruje artystów - ocenił muzyk.

Mateusz Ziółko w utworze "Weź mnie". Zobacz wideo:

Mateusz Ziółko w utworze „Weź mnie”
Mateusz Ziółko w utworze „Weź mnie”
Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości