Gwiazdy

Mateusz Hładki obchodzi urodziny. Czego życzy sobie przystojny dziennikarz?

Gwiazdy

Mateusz Hładki

Mateusz Hładki obchodzi urodziny. Reporter Dzień Dobry TVN skończył 34 lata. Przypominamy najlepsze momenty z programu z przystojnym dziennikarzem w roli głównej.

Mateusz Hładki obchodzi urodziny

Mateusz Hładki 2 lipca skończył 34 lata. Dziennikarz pomimo młodego wieku może pochwalić się imponującym doświadczeniem w świecie mediów. Jego domeną są wywiady na żywo - nie raz w naszym programie przekonaliśmy się, że Mateusz przed włączoną kamerą radzi sobie jak mało kto. Ze stacją TVN Mateusz był zresztą związany już w latach 2007-2009 - wówczas był reporterem śledczym w programie "Teraz MY". Hładki doświadczenie zdobywał także w stacji radiowej i innych stacjach telewizyjnych. Słowem, to medialny człowiek-orkiestra.

Z okazji urodzin Mateusz umieścił na Instagramie wpis pełny ciekawostek na temat dnia jego urodzin.

Jutro w kalendarzu 2 lipca - dzień moich urodzin, ale też Światowy Dzień Dziennikarza Sportowego i Światowy Dzień UFO, przypadek? Nie sądzę. 2 lipca 1923 na świat przyszła nasza noblistka Wisława Szymborska! To też dzień urodzin Lindsay Lohan

- zaczął Mateusz. Po czym zwrócił się bezpośrednio do Lindsay Lohan. W języku angielskim wyraził nadzieję, że ona również wspomni o jego urodzinach w swoich mediach społecznościowych. Ten dziennikarz ma poczucie humoru!

Warto odnotować, że 2 lipca 2002 amerykański miliarder Steve Fossett jako pierwszy człowiek na świecie okrążył balonem Ziemię bez międzylądowania. Aż się uśmiechnąłem do zdjęcia, co zdarza się raz do roku, czyli jest jak z kwiatem paproci

- napisał Hładki. Rzeczywiście dzień urodzin powinien być wyjątkowy, czego serdecznie życzymy Mateuszowi. Tak jak i kolejnych zawodowych sukcesów i szczęścia w życiu prywatnym.

A czego życzy sobie sam dziennikarz? Postanowiliśmy go zapytać.

Marzenie? Spokoju. Nie marzę, bardziej mam plany, które po 30-tce trzeba zweryfikować. Urodziny zawsze sprzyjają zadawaniu pytań samemu sobie. Dziś, od kilku już lat sobie myślę, że kiedy jest OK., to takie ciągłe planowanie nie ma sensu, bo okazje pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Chcę być szczęśliwy i się rozwijać z sensem, żeby to nie było obsesyjne. Zamiast czerpać radość z życia, z rozwoju, to wpadamy w kompleksy. A to nie o to chodzi

- zaczął racjonalnie dziennikarz.

Do 30-tki było beztrosko, teraz jest czas, aby zweryfikować plany. Dobrze mi jest w moim życiu

- podsumował Mateusz.

Zamiłowanie do sportu i mody

Mateusz znany jest także ze swojego zamiłowania do sportu. Dziennikarz trenuje regularnie i może pochwalić się naprawdę umięśnioną sylwetką. Zazdrościmy reporterowi determinacji i samodyscypliny, bo efekty są naprawdę niesamowite.

Elegancki styl Mateusza Hładkiego

Równie dobrze jednak co w sportowych ubraniach, dziennikarz prezentuje się również w bardziej klasycznym wydaniu. Zebraliśmy jego najlepsze stylizacje z Dzień Dobry TVN w jednej galerii. Zobaczcie, jak Mateusz Hładki prezentuje się na wizji. Gwarantujemy, że trudno wybrać najlepszy outfit dziennikarza.

Wywiady Mateusza Hładkiego

Przypominamy jeden z najciekawszych materiałów Mateusza w ostatnim czasie. Dziennikarz radzi sobie śpiewająco nawet w trudnym czasie pandemii. Obejrzyjcie wywiad z królową polskiej sceny muzycznej - Marylą Rodowicz.

Zobacz także:

Gwiazdy pokazały swoje zdjęcia z czasów dzieciństwa. Niektóre trudno rozpoznać

Wznowiono zdjęcia do "Listów do M. 4". Sprawdź, co się dzieje na planie

Wzruszona Magda Gessler gratuluje córce: "Jestem z ciebie ogromnie dumna"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości