Gwiazdy

Mateusz Hładki wystartuje w zawodach kulturystycznych!

Gwiazdy

Mateusz Hładki wystartuje w zawodach kulturystycznych!

To jest news! Jako pierwsi w Polsce zdradzamy tajemnicę naszego redakcyjnego kolegi Mateusza Hładkiego. Dziennikarz po godzinach przygotowuje się do zawodów kulturystycznych. O szczegółach Mateusz opowiedział Bartkowi Jędrzejakowi.

Przed dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim kolejne wyzwanie.

Tak jest. Jestem pod dużym wyzwaniem kulturystów i kulturystek. I tak się składa, że poza profesjonalistami swoją szansę mają też amatorzy. Polski Związek Kulturystyki, Fitnessu i Trójboju Siłowego organizuje szereg zawodów w ciągu roku. We wrześniu odbywają się słynne zawody Five i tam obok profesjonalistów startują również amatorzy. Moja kategoria to jest najwyższa plażowa. Zaznaczę, że najwyższa ze względu na wzrost.

-zdradził Mateusz.

>>> Zobacz też: W ciągu dnia pracują, w nocy - trenują na siłowni.

Choć do zawodów zostało jeszcze kilka miesięcy, to Mateusz już teraz trenuje dwa razy dziennie. Robi to po okiem profesjonalistów: Tomasza Oświecińskego i Naomi Sybilli, która uczy Mateusza prezencji.

Szykujemy się na wrzesień, Mateusz bardzo dobrze wygląda. Podium na pewno będzie. Jak nie pierwsze, to przynajmniej drugie miejsce. Inaczej nie celujemy.

-zaznaczył Tomasz.

Trzymamy za Mateusza kciuki!

>>> Zobacz też: Jak zacząć ćwiczyć, jeśli nigdy nie trenowałeś lub miałeś długą przerwę?

Qczaj wszedł do domu Wielkiego Brata!

Co sądzisz o tym artykule?
1
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
02.04.2019
Viki
Jakie to niesmaczne !!!