Gwiazdy

Mateusz Damięcki wdzięczny Joannie Opoździe za namierzenie hejtera. "Dziękuję"

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Wiadomości z życia gwiazd

Joanna Opozda zdecydowała się na odważny krok, którym żyją obecnie nie tylko jej obserwujący, ale i pozostałe gwiazdy, mierzące się na co dzień z hejtem. Aktorce udało się namierzyć nękającą ją osobę. Teraz żona Antka Królikowskiego otrzymuje ogromne wyrazy wsparcia, do których dołączył się właśnie Mateusz Damięcki.

Joanna Opozda rozprawiła się z hejterem

Hejt jest coraz szerzej komentowanym i zwalczanym zjawiskiem. Na froncie walki z nienawistnymi opiniami i groźbami stają zarówno największe platformy internetowe, pozwalające m.in. na blokadę wielu kont tego samego hejtera, jak i angażujące się w kampanie społeczne gwiazdy.

Swoistą "pracę u podstaw" w tej materii wykonała właśnie Joanna Opozda. Aktorka i modelka namierzyła i ujawniła tożsamość osoby, która życzyła śmierci jej i jej nienarodzonemu dziecku. Okazało się, że hejter na swój cel obrał sobie jeszcze kilka innych gwiazd, w tym Karolinę Korwin-Piotrowską i Piotra Gąsowskiego.

Mateusz Damięcki – do piszą do mnie hejterzy?
Mateusz Damięcki – do piszą do mnie hejterzy? Źródło: Dzień Dobry TVN

Mateusz Damięcki dziękuje za walkę z hejtem

Do gratulacji i wyrazów wsparcia, które otrzymuje Opozda, dołączył się właśnie Mateusz Damięcki. - Gratuluję ci na maksa! Zrobiłaś dziś dla nas więcej, niż my dla ciebie. Dziękuję - napisał, oznaczając aktorkę.

Aktor nie po raz pierwszy publicznie walczy z hejtem. W 2015 roku zaangażował się w sprawę Dominika z Bieżunia. Nastolatek na skutek długotrwałego nękania odebrał sobie życie.

- Napisałem pismo do prokuratora generalnego, gdzie informowałem o możliwości popełnienia przestępstwa. W czasie procesu, dzięki odtajnieniu adresu osoby, która założyła profil szalujący Dominika, udało się ją skazać - opowiadał aktor w Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości