Mateusz Damięcki w programie Kuby Wojewódzkiego. "Dotknąłem absolutu"

Mateusz Damięcki
Mateusz Damięcki
Kuba Wojewódzki słynie z ciętego języka i niewygodnych pytań. To między innymi dlatego jego autorski program cieszy się tak ogromną popularnością. W najnowszym odcinku na kanapach zobaczymy m.in. Mateusza Damięckiego. Aktor kilka dni przed emisją zapowiedział swój udział w mediach społecznościowych.

Mateusz Damięcki u Kuby Wojewódzkiego  

Mateusz Damięcki to polski aktor filmowy i teatralny. Zagrał między innymi w filmie "Nie płacz kochanie", "Kochaj i tańcz" czy "Jutro idziemy do kina". Już 22 października będzie miała miejsce premiera nowego filmu z jego udziałem pt. "Furioza". Wcześniej jednak zobaczymy go na kanapach u Kuby Wojewódzkiego. Aktor zrobił nawet w mediach społecznościowych małą zapowiedź. Na Instagramie opublikował zdjęcie z prowadzącym i dodał zabawny opis.

Dotknąłem absolutu, siedząc na kanapie. Patrz jak absolut czule mnie za rękę łapie
- dodał Mateusz Damięcki.

Mateusz Damięcki gościem Kuby Wojewódzkiego

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Fani przyznali, że z niecierpliwością czekają na odcinek z udziałem aktora. Niektórzy zwrócili także uwagę na nieco zawstydzoną minę Kuby Wojewódzkiego.

- "Yeeees, będę oglądać", "Uwielbiam Was obydwu", "Jakiś taki zawstydzony ten absolut", "Już dawno powinieneś tam być" - pisali internauci.  

Kuba Wojewódzki - gdzie i kiedy oglądać

Odcinki programu można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22:30 na antenie TVN, a także przez cały czas w serwisie Player.pl.

Zobacz wideo:

Mateusz Damięcki „Gwiazdą Dobroczynności” za inspirowanie do pomagania
Mateusz Damięcki po raz 2. otrzymał "Gwiazdę Dobroczynności". Tym razem to honorowe wyróżnienie za pomoc dzieciom chorym na SMA
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości