Gwiazdy

"Będziesz umierać i marzyć, by przeżyć choć jeden dzień dłużej". Gosia Ohme odpowiedziała na hejt

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz

Małgorzata Ohme chętnie dzieli się w mediach społecznościowych wybranymi szczegółami ze swojego życia. Ostatnio na jej Instagramie pojawił się post dotyczący starości. Skłoniły ją do tego komentarze, które przeczytała na swój temat pod artykułami w sieci. Zaczęła od słów: "Kochana Dziewczyno znad klawiatury, jedno jest pewne w życiu: wszyscy będziemy się starzeć". 

Małgorzata Ohme o hejcie: "stara, próchno, baba w podeszłym wieku"

Prowadząca Dzień Dobry TVN zamieściła ostatnio post dotyczący starości. Powodem były obraźliwe komentarze, jakie przeczytała na swój temat w internecie. Gwiazda przyznała, że była zaskoczona w jaki sposób o kobiecie potrafią pisać inne kobiety. Wpisy niewątpliwie można nazwać hejtem, co skłoniło dziennikarkę do podzielenia się własną refleksją na ten temat. Jak słusznie zauważyła Małgorzata Ohme:

starość jest jak straszak, niechybny koniec, który pozbawia nas wszelkich praw. Nie można się śmiać, bo jest się groteskowym, nie można tatuować, bo to żenujące, mieć pięknego chłopaka, bo jakże mógł wybrać starą babę.

Małgorzata Ohme na Instagramie: "Wszyscy będziemy się starzeć"

Małgorzata Ohme nie poprzestała na refleksji dotyczącej tego, czym jest starość. Dziennikarka zwróciła się do komentujących, prosząc ich, żeby nie marnowali czasu na rzeczy zbędne i docenili czas, który tak szybko ucieka. Jednocześnie poprosiła o więcej życzliwości wobec siebie nawzajem.

Kochana Dziewczyno znad klawiatury, jedno jest pewne w życiu: wszyscy będziemy się starzeć, Ty też. Im będziesz starsza i mniej czasu Ci zostanie, tym więcej marzeń spełniaj. Ciesz się, ciesz się z całego serca, że możesz jeszcze skakać, puszczać kaczki na wodzie, daleko splunąć i wytatuować sobie smoka na pośladkach. Marzenia nie mają terminu przydatności. Będziesz umierać i marzyć o tym, by przeżyć choć jeden dzień dłużej, tak już jest z psychiką człowieka, że nadzieja go nie opuszcza do końca. A teraz odpuść, odpuść innym i sobie odpuść, od złości robią się zmarszczki i brzydkie grymasy. Pomyśl o czym ostatnio marzyłaś i zrób to. I może napisz jakiejś obcej kobiecie w Internecie coś miłego, może nawet za coś podziękuj? Praktykowanie wdzięczności sprawia, że i nasze życie wypełnia się lepszym. Bądź wdzięczna za to, że są takie jak ja wokół. Stare i szczęśliwe. To całkiem niezła perspektywa na przyszłość, prawda? 

Wpis prowadzącej Dzień Dobry TVN spotkał się z aprobatą zarówno jej fanów, jak i innych gwiazd, które wyraziły swoje poparcie. "Małgosiu, podpisuję się POD każdym słowem. Przytulam do serca wszystkie dziewczyny, które usiłują pokaleczyć inne dziewczyny. Nie dlatego, że jestem taka szlachetna. Dlatego, że wiem, jak boli rana zadana przez innego człowieka. I jak wielka jest pokusa, żeby podać dalej. Sztuka polega na tym, żeby zatrzymać na sobie. Wybaczyć. Ukochać. Podziękować. I iść dalej" – napisała Joanna Racewicz.

Fani także nie kryli, że w pełni popierają dziennikarkę i podpisują się pod jej słowami. "Piękny post i bardzo przykra rzeczywistość. Uwielbiam Cię, Twoje posty, zdjęcia bez filtrów i lukrowanej rzeczywistości. Oby więcej takich osób w sieci. kocham kocham kocham", "Czytam i oczom nie wierzę… widziałam Cię z bliska, prawie przez lupę… wyglądasz cuuuuudownie! Filigranowa, zgrabna, uśmiechnięta i przede wszystkim życzliwa dla innych. Ja przytulam i dziękuje", "Bardzo dobrze napisane! W punkt!!! Uwielbiam czytać to co pani pisze i bardzo panią podziwiam" – pisali internauci.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co piszą hejterzy?

Co piszą hejterzy?
Co piszą hejterzy?Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: East News

Pozostałe wiadomości