Gwiazdy

Grecki bogacz zapłacił milion dolarów za kolację z polską aktorką. "Nie ukrywam, że się cieszę"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Polka na okładce prestiżowego magazynu

Natalia Janoszek to wszechstronnie utalentowana artystka, która dzięki ponadprzeciętnym ambicjom i ciężkiej pracy osiągnęła międzynarodowy sukces. Została doceniona między innymi przez twórców Bollywood oraz producentów filmowych zza oceanu. Niedawno pojawiła się na okładce magazynu "L’Officiel Arabia". W Dzień Dobry TVN opowiedziała o kulisach prestiżowej sesji zdjęciowej, zdradziła też, jakie ma plany na najbliższą przyszłość.

Natalia Janoszek na okładce "L’Officiel Arabia"

Natalia Janoszek ma zaledwie 31 lat, ale swoimi osiągnięciami i bogatym zawodowym portfolio mogłaby zaimponować niejednej osobie. Pochodząca z Bielska-Białej artystka już od wczesnego dzieciństwa chętnie uczestniczyła w projektach, które pozwalały jej rozwijać talent wokalny oraz umiejętności aktorskie. Praca przed kamerą jest dla niej nie tylko źródłem utrzymania, ale przede wszystkim wielką pasją. Talent Natalii Janoszek został dostrzeżony nie tylko w Polsce, ale także w Indiach oraz Stanach Zjednoczonych, gdzie miała szansę wystąpić w kilku hollywoodzkich produkcjach.

Sesja zdjęciowa i wywiad dla magazynu "L’Officiel Arabia" to kolejny dowód na to, że Natalia Janoszek nie zwalnia tempa. Projekt zrealizowany dla tak ważnej edycji francuskiego czasopisma to wyróżnienie, które nie spotkało dotychczas żadnej polskiej aktorki. Choć nie obyło się bez drobnych komplikacji, ostatecznie udało się z sukcesem zakończyć pracę nad zdjęciami dla prestiżowego pisma.

Troszeczkę się pochorowałam i sporo czasu spędziłam ostatnio w Polsce, głównie w szpitalach. Ta sesja bardzo odwlekała się w czasie. Miała miejsce zaledwie dwa tygodnie temu, musiałam ją zorganizować na własną rękę

- wyznała Natalia Janoszek. 31-latka nie tylko zapozowała dla znanego magazynu modowego, ale miała także okazję po raz kolejny wystąpić w kreacjach Michaela Cinco, czyli jednego z największych arabskich projektantów, który ubierał między innymi takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Aishwarya Rai czy Lady Gaga. Światowej sławy artysta poznał aktorkę nieco wcześniej, dlatego współpraca podczas sesji zdjęciowej w Dubaju dla obojga była czymś zupełnie naturalnym.

- To jeden z moich ulubionych projektantów. Spotkaliśmy się już w Cannes, gdzie widział mnie na czerwonym dywanie. Na początku trochę mnie nie lubił, ale się poznaliśmy i teraz pokazuję się w jego sukniach. Bardzo się cieszę, że to on mnie ubrał - zapewniła aktorka.

Działalność charytatywna Natalii Janoszek

Natalia Janoszek może poszczycić się wieloma sukcesami zawodowymi, jednak na szczególną uwagę zasługuje także jej godna naśladowania postawa wobec nieszczęścia innych ludzi oraz zwierząt. Aktorka wspiera działalność wielu organizacji, wśród nich można wymienić chociażby UNICEF czy WWF, jest również zaangażowana w projekty budowy szkół na Jamajce oraz pomocy osobom starszym mieszkającym w Polsce.

Niedawno aktorka nawiązała współpracę z platformą umożliwiającą przeprowadzanie aukcji w sieci. Za pośrednictwem serwisu przeprowadziła wyjątkową licytację, dzięki której udało jej się zdobyć środki na wybrane cele charytatywne. Grecki milioner Victor Restis zdecydował się zapłacić blisko milion dolarów za kolację w towarzystwie polskiej artystki.

- Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie. Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom - wyjaśniła Natalia Janoszek.

Aktorka na co dzień mieszka w Polsce i nie zamierza tego zmieniać. Nie ukrywa też, że pragnie realizować się zawodowo także w naszym kraju, ponieważ czuje związany z tym niedosyt. Międzynarodowa kariera otworzyła Natalii Janoszek drzwi do wielu intratnych propozycji, jednak to Polska wciąż pozostaje jej domem.

- Chcę pokazać tutaj to, za co zostałam doceniona za granicą - podsumowała gwiazda.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości