Gwiazdy

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska przebrały się za siebie nawzajem. "Przyjrzyjcie się uważnie"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska dobrze wiedzą, jak sprawić, by było o nich głośno. Obie potrafią przykuć uwagę mediów. Udowodniły to i tym razem, publikując w sieci zdjęcie, na którym Ewa udawała Sylwię, a Sylwia Ewę. Trudno je rozróżnić?

Kim jest Sylwia Bomba?

Nie każdy wie, że gwiazda "Gogglebox" jest z zawodu fotografem. Dyplom magistra uzyskała w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi.

- Śmieję się, że skończyłam łódzką filmówkę na kierunku fotografia, żeby teraz wiedzieć, jak fajne selfie sobie zrobić. To życie tak napisało. Takim kluczowym momentem w moim życiu było, jak przeprowadziłam się z Łodzi do Warszawy. Odważnie przeprowadziłam się, bo nie miałam żadnej pracy. Miałam siebie, swój aparat i wierzyłam, że sobie poradzę. I tak się stało - mówiła gwiazda w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

- Od zawsze zarabiałam aparatem. To się zmieniło, kiedy urodziłam Antosię - dodała.

Kim jest Ewa Mrozowska?

Gwiazda z zawodu jest profesjonalną makijażystką. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć z efektami jej pracy.

Ewa Mrozowska w 2013 r. wyszła za mąż za Piotra, a w 2019 r. przyszedł na świat ich syn Leon. W mediach społecznościowych Ewy nie znajdziemy zbyt wielu zdjęć przedstawiających jej męża. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek, udostępniając w sieci fotografię przedstawiającą całą szczęśliwą rodzinę.

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba zamieniły się rolami

Panie są już na szklanym ekranie od 7 lat. Przez 14 sezonów "Goggleboxa" dobrze dały poznać się widzom i zebrały rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Profil Sylwii na Instagramie śledzi ponad 800 tys. osób, a Ewy - ponad 500 tys. Nic zatem dziwnego, że każdy ich wpis budzi w sieci ogromne emocje.

Tym razem uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowiły odtworzyć nawzajem swoje wizerunki.

Zobacz wideo: Sylwia Bomba zdradziła, jak poznała męża. "To było jak grom z jasnego nieba"

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości