Gwiazdy

Marieta Żukowska pozuje nago na wakacjach. "Działa na wyobraźnię"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Marieta Żukowska ma dla swoich wielbicieli nie lada gratkę. Gwiazda co rusz pokazywała, jak upływają jej rajskie wakacje na Zanzibarze. I choć wcześniej już wrzucała fotki w bikini, tym razem poszła na całość. Aktorka pokazała się topless. Fani nie mogą wyjść z zachwytu.

Marieta Żukowska pozuje nago

Aktorka od jakiegoś czasu cieszy się urlopem na Zanzibarze. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje malowniczych pocztówek z tego miejsca. Jednak największą uwagę fanów przykuwają te zdjęcia na których Marieta pozuje na plaży, bądź w otoczeniu wyspiarskiej przyrody.

Ostatnie zdjęcie cieszy się wyjątkową popularnością. I nic w tym dziwnego. Gwiazda rozebrała się do naga, zakrywając się jedynie muszlą. Nagość dla Mariety Żukowskiej - aktorki teatralnej, filmowej i telewizyjnej - nie jest obca. Teraz ukazała ją w bardzo zmysłowy sposób. Zresztą spójrzcie sami:

Sesja została wykonana na Zanzibarze, który ostatnimi czasy szczególnie pokochały osoby ze świata show-biznesu. Taki widok spodobał się fanom aktorki, którzy chętnie komentowali jej zdjęcie.

- To zdjęcie działa na wyobraźnię... - napisała jedna z wielbicielek Mariety.

- Kapitalna fotka. Bardzo zmysłowa - dodał ktoś inny.

Marieta Żukowska - kim jest?

Marieta Żukowska jest aktorką filmową i teatralną. Ukończyła łódzką filmówkę. Na stałe występuje w Teatrze im. Stanisława Jaracza w Łodzi. Szerszej publiczności znana jest z między innymi z ról w serialach "Majka" i "Druga szansa".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Marieta Żukowska o udziałach w talent show czy reality show: Chyba bym nie była w tym dobra

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości