Gwiazdy

Marieta Żukowska pozuje nago na wakacjach. "Działa na wyobraźnię"

Gwiazdy

Marieta Żukowska

Marieta Żukowska ma dla swoich wielbicieli nie lada gratkę. Gwiazda co rusz pokazywała, jak upływają jej rajskie wakacje na Zanzibarze. I choć wcześniej już wrzucała fotki w bikini, tym razem poszła na całość. Aktorka pokazała się topless. Fani nie mogą wyjść z zachwytu.

Marieta Żukowska pozuje nago

Aktorka od jakiegoś czasu cieszy się urlopem na Zanzibarze. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje malowniczych pocztówek z tego miejsca. Jednak największą uwagę fanów przykuwają te zdjęcia na których Marieta pozuje na plaży, bądź w otoczeniu wyspiarskiej przyrody.

Ostatnie zdjęcie cieszy się wyjątkową popularnością. I nic w tym dziwnego. Gwiazda rozebrała się do naga, zakrywając się jedynie muszlą. Nagość dla Mariety Żukowskiej - aktorki teatralnej, filmowej i telewizyjnej - nie jest obca. Teraz ukazała ją w bardzo zmysłowy sposób. Zresztą spójrzcie sami:

Sesja została wykonana na Zanzibarze, który ostatnimi czasy szczególnie pokochały osoby ze świata show-biznesu. Taki widok spodobał się fanom aktorki, którzy chętnie komentowali jej zdjęcie.

- To zdjęcie działa na wyobraźnię... - napisała jedna z wielbicielek Mariety.

- Kapitalna fotka. Bardzo zmysłowa - dodał ktoś inny.

Marieta Żukowska - kim jest?

Marieta Żukowska jest aktorką filmową i teatralną. Ukończyła łódzką filmówkę. Na stałe występuje w Teatrze im. Stanisława Jaracza w Łodzi. Szerszej publiczności znana jest z między innymi z ról w serialach "Majka" i "Druga szansa".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Marieta Żukowska o udziałach w talent show czy reality show: Chyba bym nie była w tym dobra

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości