naga sesja

    naga sesja

    Marieta Żukowska ma dla swoich wielbicieli nie lada gratkę. Gwiazda co rusz pokazywała, jak upływają jej rajskie wakacje na Zanzibarze. I choć wcześniej już wrzucała fotki w bikini, tym razem poszła na całość. Aktorka pokazała się topless. Fani nie mogą wyjść z zachwytu.

    Joanna Przetakiewicz lubi zaskakiwać. Tym razem zaskoczyła wszystkich udziałem w rozbieranej sesji dla "Playboya". Dlaczego zdecydowała się rozebrać w magazynie dla panów? Czy jest coś, czego nie wypada robić dojrzałej kobiecie? Po co Joannie Przetakiewicz, właścicielce znanej modowej marki, udział w programie "Azja Express" i naga sesja w "Playboyu"? Zobaczcie, co Joanna Przetakiewicz powiedziała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu.

    Kamera Dzień Dobry Wakacje podglądała Michała Baryzę podczas jego pierwszej nagiej sesji! W studiu Dzień Dobry Wakacje, nasi prowadzący spytali go czy dobrze się czuje podczas takich, trudnych zdjęć? Jak się "robi" takie ciało i na czym polega tajemniczy projekt 4 / 4 / 4? Oraz kiedy będziemy mogli zobaczyć efekty sesji?!

    Yossi Loloi sfotografował ekstremalnie otyłe kobiety nago. Ich gargantuiczne postacie jednych przerażają, inni widzą w nich idealne tworzywo do ulepienia kontrowersyjnego projektu - „Full Beauty Project”. O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy: psycholog Katarzynę Miller, Katarzynę Wróblewską, która gra w spektaklu „Grubasy” oraz Agnieszkę Czerwińską - byłą modelkę plus size.