Gwiazdy

Margaret wychodzi z cienia i wraca na scenę. "Nie mogę się doczekać"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Spragnieni muzyki na żywo? Spieszcie się w takim razie, bo sytuacja w Polsce i na świecie jest niezwykle dynamiczna. O czym wspomniała zresztą piosenkarka, Margaret, która na Instagramie właśnie zapowiedziała swoje dwa występy.

Margaret zagra dwa koncerty - gdzie wystąpi?

Margaret, a właściwie Małgorzata Jamroży, właśnie podzieliła się z fanami radosną nowiną na Instagramie. Piosenkarka wraca do koncertowania. Ze względu na pandemię koronawirusa Margaret wystąpi tylko w dwóch miastach, dlatego spieszcie się z zakupem biletów. Sytuacja w Polsce dynamiczne się zmienia, dlatego warto wykorzystać okazję i wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Margaret wystąpi w dwóch miastach - w Wiśle i w Płocku. Jak zapowiedziała, w tym roku może już nie być okazji do spotkania z fanami, dlatego wokalistka ochoczo zachęca do przyjścia na jej najbliższe koncerty.

Rozrywka w otwartej przestrzeni - nowe zasady

Co istotne, koncerty te nie naruszą żadnych obostrzeń. Od 17 lipca zmieniają się bowiem regulacje dot. wydarzeń artystycznych i rozrywkowych w otwartej przestrzeni. Zniesione zostanie ograniczenie ilości osób, które mogą brać udział w tego typu wydarzeniach.

Margaret wraca do show-biznesu

Margaret w grudniu zeszłego roku zapowiedziała przerwę w działalności zawodowej.

Już teraz życzę Wam więc wszystkiego co najlepsze na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja

- napisała wówczas na Instagramie.

Zapowiedź dwóch koncertów cieszy nas tym bardziej, że świadczy to o dobrej kondycji jednej z najlepszych wokalistek w Polsce. Mamy nadzieję, że przerwa od show-biznesu pozwoliła Gai odpocząć i nabrać sił do działania. Jak skomentowała zbliżające się występy sama Margaret?

Nie mogę się doczekać

- tymi słowami zwróciła się do fanów na InstaStory, równocześnie zapraszając na koncerty.

A jak Małgorzata Jamroży zaczynała karierę? Zdradzimy tylko, że w dość zaskakujący sposób. Cały materiał obejrzysz tutaj:

Zobacz także:

Michał Wiśniewski i Mandaryna kolejny raz łączą siły. "Wszystko zostanie w rodzinie"

Dlaczego Małgorzata Kożuchowska uciekła z miasta? "Żeby nie czuć się jak zając na polowaniu"

Zaskakujące wyznanie Kelly Rowland: "Przez dekadę żyłam w cieniu Beyonce"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości