Gwiazdy

Małgorzata Socha poszła z dziećmi do lasu. Była rozwścieczona tym, co tam zastała: "Straszny widok"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Małgorzata Socha

Małgorzata Socha słynie ze stylu życia w duchu eko, czym stara się zaszczepić także swoich fanów. Aktorka wraz z małymi wolontariuszami zorganizowała małe sprzątanie świata. Widok, jaki zastała w lesie, był zatrważający.

Małgorzata Socha troszczy się o przyszłość dzieci

Aktorka bardzo często angażuje się w działania, mające na celu polepszenie jakości życia Polaków. Bez reszty oddana jest także swoim pociechom i życiu rodzinnemu. Dlatego tak ważne jest dla niej, aby jej bliscy żyli w świecie bez zanieczyszczeń. Małgorzata Socha od ośmiu lat jest mamą. Najpierw na świat przyszła córeczka Zosia, a cztery lata później - Barbara. W 2018 roku aktorka przywitała na świecie swoje trzecie dziecko - synka Stasia.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Ojcem trójki dzieci i ukochanym aktorki jest Krzysztof Wiśniewski. Wiadomo jedynie, że jest inżynierem. Daleko mu do medialnego środowiska, w którym świetnie odnajduje się jego żona.

Małgorzata Socha sprząta świat

Artystka oburzyła się na widok ilości śmieci rozrzucanych po lasach. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Angażując w akcję małych wolontariuszy, udała się na wielkie sprzątanie świata.

- Nasz dzisiejszy spacer do lasu okazał się niestety bardzo "owocny". Miały być grzyby, a wróciliśmy z pełnymi workami śmieci. Straszny widok... Straszne, jak ludzie sami niszczą środowisko. Zachęcam Was, by na kolejną wyprawę, czy nawet zwykły spacer zabrać ze sobą worek na śmieci, bo jak się okazuje, może bardzo się przydać - czytamy we wpisie gwiazdy na Instagramie.

Fani poparli postawę aktorki. "Dobra robota! Tylko przykro, że ludzie nie dbają o to, żeby było czysto", "Szkoda, że sami niszczymy to, co nas otacza... Trzeba działać. Małe kroki też mają znaczenie", "Wspaniała inicjatywa, Soszka" - piszą internauci w komentarzach pod zdjęciem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości