Modowe wpadki Małgorzaty Sochy. "Jak się tylko nachyliłam, żeby założyć buty, rozpruła się"

Autor:
Michalina
Kobla
Reporter:
Mateusz Hładki
Historia jak z żurnala – Małgorzata Socha
Historia jak z żurnala – Małgorzata Socha Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Gwiazdą kolejnego odcinka serii "Historia jak z żurnala" była Małgorzata Socha. Aktorka odsłoniła przez Mateuszem Hładkim kulisy zarówno powstawania najpiękniejszych kreacji, które miała okazję nosić, jak i modowych wpadek. Opowiedziała również o relacji łączącej ją z Łukaszem Jemiołem.

Choć obficie ilustrowane magazyny modowe lata największej popularności mają za sobą, tytułowych historii rodem z żurnala w polskim show-biznesie nie brakuje. Dowodem na tę tezę są historie, którymi z Mateuszem Hładkim podzieliła się Małgorzata Socha.

Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł

Fani gwiazdy z pewnością pamiętają jej udział w I balu Fundacji TVN. Aktorka olśniewała na nim białą suknią z rozcięciem i dopasowaną peleryną. Pociągający za spust migawki fotoreporterzy nie mogli wiedzieć, jak wielowątkowa historia kryje się za tą zniewalającą kreacją.

- Łukasz wymyślił, że to będzie taka piękna, zwiewna suknia. Ja przyklasnęłam, powiedziałam: tak, super!. Łukasz szył, szył, cały czas mi opowiadał, że coraz więcej materiału na nią szyje, że ta suknia kosztuje już majątek. Na dzień przed balem, jak zobaczyłam tę suknię, mówię: nie Łukasz, ja w tym nie wyjdę, to jest tragedia - wspominała aktorka zdradzając przy okazji, że Łukasz Jemioł prywatnie jest jej przyjacielem.

Małgorzata poprosiła projektanta o dodanie rozcięcia i jeszcze większej ilości tiulu. Kiedy po kolejnych godzinach pracy i dokładania materiałów projektant jechał do aktorki z gotową suknią, doszło do zwrotu akcji, który bardziej niż do żurnala, pasowałby do tragikomedii. - Jadąc do mnie rozbił sobie głowę, więc przyjeżdżając na ostatnią miarę, przyjechał z takim wielkim opatrunkiem na głowie. Widać było jeszcze jak mu krew leci - wspominała aktorka.

Projektant zagroził Małgorzacie, że jeżeli nie będzie zadowolona z ostatecznej wersji projektu, zostanie kucharzem. Na szczęście nie był zmuszony zmieniać zawodu. Aktorka była zachwycona suknią.

Historia jak z żurnala: Małgorzata Socha

Małgorzata opowiedziała również o kreacji od Dawida Wolińskiego, w której postanowiła pokazać się na ściance niedługo po ciąży. Była zachwycona, kiedy udało jej się zapiąć w obcisłą, kanarkową sukienkę. Problemy pojawiły się chwilę później. - Jak się tylko nachyliłam, żeby założyć buty, rozpruła się - powiedziała rozbawiona aktorka, choć, jak przyznała, gdy usłyszała dźwięk pękających szwów, nie było jej do śmiechu.

Na szczęście gwiazdę z opresji uratowała stylistka, która zaszyła sukienkę. Przez całą imprezę Małgosia starała się jednak pozostawać w statycznej pozycji i nie siadać.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN; Tomasz Urbanek/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości