Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach bez makijażu. "Naturalna, eteryczna i do tego forma życia!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Małgorzata Rozenek-Majdan bawi na wakacjach. Wypoczynek relacjonuje na swoim instagramowym profilu, gdzie pojawiły się właśnie pierwsze fotografie z egzotycznego wyjazdu. Perfekcyjna Pani Domu pozuje na nich bez makijażu. Jednak to jeden z członków rodziny skradł całe show. O kim mowa?

Małgorzata Rozenek-Majdan w Meksyku

Choć grafik Małgorzaty Rozenek-Majadan wypełniony jest po brzegi, to udało jej się znaleźć chwilę, by zrelaksować się w towarzystwie męża i synka Henia. Cała trójka wybrała się do słonecznego Meksyku. Kraj ten chyba zdobył serce Perfekcyjnej Pani Domu, bo niedawno, trzy miesiące temu, też tam była.

Tym razem nie wybrała się jednak tylko na wakacje, bo z hasztagów wynika, że szykuje się do nowego wyzwania: "Cisza przed burzą", "Dzień przed robotą” - czytamy w poście.

Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini

Nie wiemy jeszcze, co to za tajny projekt, dlatego pozostało nam rozkoszować się zdjęciami, które zamieściła na swoim Instagramie. Na pierwszych ujęciach widzimy Małgorzatę Rozenek-Majdan bez makijażu, a na kolejnych w towarzystwie męża i synka Henia.

Pod postem pojawiły się same miłe słowa, co w mediach społecznościowych raczej jest rzadkością. Internauci zarówno komplementowali autorkę postu, jak i jej synka. Śmiało można rzec, że to właśnie Henio skradł mamie show.

"W takiej wersji lubię Cię najbardziej! Naturalna i eteryczna! I do tego forma życia!", "Ależ on jest śliczny", "Dopiero co się urodził, a już jest taaaaki duży i przystojny", "Obiektywnie mówiąc: bardzo ładne dziecko", "Matko, jaki to słodziak" – piszą fani.

Jeden z nich zwrócił uwagę na twarz Radosława Majdana, która zaczerwieniła się od słońca.

- Zalecam faktor 50 na twarz Radosława – poradził. Małgorzata odpisała, że cały czas mu o tym przypomina. I tak w tej sielskiej atmosferze państwo Majadanowie regenerują siły przed kolejnym zawodowym wyzwaniem.

Zobacz także:

Tomasz Oświeciński broni 12-letniej córki. "Nie widzę w tym nic złego"

Ewa Farna opowiedziała, dlaczego tyła. "Podświadomie zaczęłam nabierać warstwy". Jej wyznanie poruszyło fanów

Znane pary, które dzieli duża różnica wieku. W polskim show-biznesie rekord to 37 lat

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan wyrusza w kolejną podróż. „Najbardziej lubię jechać całym majdanem”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości