Gwiazdy

Małgorzata Ohme świętuje urodziny córki. "Jesteś moim cudem, najfajniejszą dziewczyną, jaką znam"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Urodzinowe życzenia Małgorzaty Ohme dla córki

Małgorzata Ohme z okazji 16. urodzin córki opublikowała w sieci zdjęci nastolatki i złożyła jej wzruszające życzenia. "Jesteś mądrzejsza ode mnie i masz w sobie niesamowite piękno wewnętrzne" - napisała prowadząca Dzień Dobry TVN. Internauci przyłączyli się do życzeń i przyznali, że Klara jest podobna jest do mamy.

Małgorzata Ohme – życie prywatne

Małgorzata Ohme jest psycholożką, dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Do 2015 roku była związana z psychologiem Rafałem Ohme, z którym ma dwójkę dzieci: Jerzego i Klarę. Po rozstaniu byli małżonkowie wciąż utrzymują dobre relacje. - Chyba nigdy nie mieliśmy okresu konfliktu między sobą, bo od początku dla nas było najważniejsze, żeby dzieci jak najmniej dotknęła ta sytuacja – powiedziała podczas wywiadu dla Dzień Dobry TVN.

Czas nieubłaganie biegnie, a dzieci rosną jak na drożdżach. W tym roku syn Gosi świętował 18-ste urodziny, córka zaś 16-ste. Choć w sieci próżno szukać zdjęć potomstwa, psycholożka od czasu do czasu robi wyjątek. Z okazji 16. urodzin Klary szczęśliwa mama pokusiła się o opublikowanie na Instagramie zdjęcia nastolatki. Pod fotografią znalazł się także chwytający za erce opis.

Jesteś moim cudem, najfajniejszą dziewczyną, jaką znam. Jesteś mądrzejsza ode mnie i masz w sobie niesamowite piękno wewnętrzne. Nie dostrzegasz jeszcze blasku, który wnosisz, ale ja grzeje się w nim jak nasz jamnik w słońcu. Jesteś moją przyjaciółką, córeczką i sensem życia. Cieszę się, że spotkałyśmy się w tym życiu. Chce, abyś miała dobre swoje życie, aby omijały Cię krzywdy i cierpienie, chce, abyś często się śmiała i łapała jak najwięcej chwil szczęścia. A ja jestem zawsze i będę, coraz częściej w cieniu, ale mocno stoję za Tobą. I kocham miłością bezwarunkową i wieczną. Wszystkiego najlepszego Klaro. 16 już za nami

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Małgorzata Ohme świętuje urodziny córki

Pod postem Małgorzaty pojawiło się wiele komentarzy. Fani dołączyli się do życzeń, a także przyznali, że Klara podobna jest do mamy.

- "Piękna po Mamusi. Najlepszego dla Córki samych Szczęśliwych Dni", "Cała mama. Spełnienia marzeń", "Samych cudowności dla pięknej młodej damy. Niech się jej spełniają wszystkie marzenia i niech z odwagą zdobywa świat." - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński / East News

Pozostałe wiadomości