Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska padła ofiarą oszustów. "Kochani, nie dajcie się nabrać!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to jedna z popularniejszych polskich aktorek. Ten fakt postanowili wykorzystać internetowi oszuści, którzy wykorzystali jej wizerunek. Gwiazda wydała w tej sprawie oświadczenie na Instagramie i zaapelowała do fanów, żeby byli czujni.

Małgorzata Kożuchowska od lat zaliczana jest do najlepszych i najpopularniejszych polskich aktorek. Niestety popularność ma też swoją ciemną stronę. Artystka za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie poinformowała, że oszuści bezprawnie wykorzystali jej wizerunek. Jej twarzą promują rzekomo uzdrawiające preparaty.

Małgorzata Kożuchowska padła ofiarą oszustów

Małgorzata Kożuchowska ostrzegła, że ktoś fabrykuje wywiady z nią, w których promuje specyfiki mające uzdrawiające właściwości. Artystka zapewniła, że nie ma z tym nic wspólnego i ktoś chce za jej sprawą "zwiększyć sprzedaż produktów pochodzących z niewiadomego źródła".

Kto bezprawnie zarabia na wizerunku gwiazd?

- Kochani, nie dajcie się nabrać! Wszelkie preparaty medyczne przyjmujcie tylko według zaleceń lekarza oraz kupujcie je w aptekach. Dbajmy o swoje zdrowie i bądźmy czujni na internetowych oszustów! - zaapelowała Małgorzata Kożuchowska na Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska nie jest pierwszą gwiazdą, która padła ofiarą oszustów. Kilka miesięcy temu podobne problemy miała Małgorzata Rozenek-Majdan. Ktoś postanowił wykorzystać wizerunek Perfekcyjnej Pani Domu do promocji cudownych środków na odchudzanie. Dziennikarka zgłosiła sprawę policji.

Niedawno "skradziono" też twarz Michała Koterskiego. Przestępcy chcieli z "pomocą" wizerunku aktora wyciągać drażliwe dane.

Zobacz też:

Karolina Pisarek po raz trzeci w gronie najpiękniejszych twarzy świata. Pokonała Selenę Gomez i Arianę Grande

Maciej Dowbor zachwycił się zdjęciem Kurdej-Szatan z basenu. Reakcja zazdrosnej żony hitem sieci

Dorota Szelągowska wyprawiła córce urodziny w domu. Były balony i wyjątkowy tort

Małgorzata Kożuchowska o swojej bohaterce w serialu "Motyw”: Luiza na początku była skryta i grzeczna

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości