Gwiazdy

Maja Hyży wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Efekty zachwyciły fanów: "Fenomenalne, bardzo kobiece"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Maja Hyży znana jest widzom stacji TVN między innymi z trzeciej edycji programu muzycznego "X Factor", na swoim koncie ma wiele sukcesów związanych z pracą na scenie. Prywatnie utalentowana wokalistka jest szczęśliwą mamą trójki dzieci, ale znajduje także czas na aktywność w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu gwiazda opublikowała zmysłowe zdjęcie, które wzbudziło sporo emocji wśród internautów.

Maja Hyży w mediach społecznościowych

Instagramowy profil Mai śledzi już ponad 160 tysięcy osób. Gwiazda pozostaje w stałym kontakcie z fanami i chętnie opowiada w sieci o swojej codzienności. Często wspomina o macierzyństwie, nie stroni też od pokazywania miejsc, które odwiedza podczas licznych podróży.

Maja Hyży spełnia się w roli mamy, wychowując trójkę dzieci - bliźnięta, których ojcem jest wokalista Grzegorz Hyży oraz córeczkę Antoninę, będącą owocem związku piosenkarki z nowym partnerem. Dziewczynka przyszła na świat 10 lipca 2020 roku. Artystka chętnie publikuje zdjęcia synów i najmłodszej pociechy w mediach społecznościowych, co spotyka się z pełnymi entuzjazmu reakcjami fanów.

Maja Hyży na odważnym zdjęciu w bieliźnie

Tym razem wokalistka zaprezentowała się na Instagramie w niecodziennej odsłonie. Zdjęcie ze śmiałej sesji zdjęciowej, które opublikowała "na dobranoc", wywołało poruszenie wśród jej obserwatorów. Z zaangażowaniem komentowali fotografię, na której Maja Hyży zapozowała w bieliźnie.

- "Bardzo zmysłowe", "Wow, piękna", "Fenomenalne, bardzo kobiece zdjęcie" - pisali obserwatorzy Mai pod zdjęciem. Ich uwadze nie umknęły też tatuaże, zdobiące ciało artystki. - "Pierwszy raz w życiu podobają mi się tak bardzo tatuaże - piękne są" - skomentowała jedna z internautek.

Zobacz wideo: Maja Hyży w piosence „Chcę odkrywać”

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości