Gwiazdy

Magda Gessler pokazała, jak wyglądała w dzieciństwie. "Najgorsza fryzura w moim życiu"

Gwiazdy

Magda Gessler

Magda Gessler od lat ujmuje fanów nie tylko energicznością i wyjątkowym charakterem, ale także kolorowymi kreacjami oraz charakterystyczną fryzurą. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak wyglądała. Restauratorka pokazała właśnie zdjęcie z czasów podstawówki. Miała wówczas dość ciemne i proste włosy.

Fryzura Magdy Gessler

Gospodyni "Kuchennych rewolucji" przez lata przyzwyczaiła widzów do swojej fryzury. Bujne blond loki to jej znak rozpoznawczy i nie sposób wyobrazić sobie Magdy w innym wydaniu. Restauratorka już jakiś czas temu przyznała, że jej włosy są bardzo zniszczone po różnorodnych zabiegach, przez co decyduje się na dopinane włosy. Choć już niejednokrotnie w mediach społecznościowych pokazywała swoje zdjęcia w prostym uczesaniu, jeszcze nigdy nie opublikowała fotografii sprzed lat. Teraz zrobiła to po raz pierwszy.

Magda Gessler w dzieciństwie

Magda Gessler od kilku tygodni prowadzi promocję swojej autobiografii pt. "Magda". W związku z tym zdradza wiele tajemnic z prywatnego życia w mediach społecznościowych. W niedzielę 9 maja restauratorka zaskoczyła kolejnym szczegółem. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z czasów, gdy była dzieckiem. Zupełnie nie przypomina na nim dzisiejszej siebie, ponieważ jest pozbawiona elementu, który obecnie ją wyróżnia, czyli blond czupryny. Do ujęcia Magda pozuje w krótkich włosach w kolorze ciemnego blondu .

- Najgorsza fryzura w moim życiu... W szkole podstawowej - napisała Magda Gessler na Instagramie.

Fotografia zaskoczyła fanów. Wielu z nich stwierdziło, że restauratorka wyglądała wówczas jak chłopak. Inni podzielili się swoimi historiami i pisali: "Każdy taka miał pani Magdo. Ja poszłam do fryzjera przed komunią i z długich włosów zrobił mi pazia - fryzura od gara" czy "Haha, padłam, ale nie z fryzury, tylko z tego, że chyba każdy miał taki moment w życiu . Mnie mama strzygła na małpkę". Zdarzyły się jednak i pozytywne komentarze. Niektórzy internauci stwierdzili: "Piękna w każdym wydaniu!".

A Wam jak podoba się dziecięca fryzura Magdy Gessler?

Magda Gessler szczęśliwa i podekscytowana swoim sukcesem: "Jestem bardzo wzruszona. Ubóstwiam odkrywać różne chatki zagadki". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości