Radosna Magda Gessler tańczy na wakacjach z mężem. Fani: "To jest życie!"

Magda Gessler
Kamil Piklikiewcz/East News
Magda Gessler od kilku dni przebywa z ukochanym Waldemarem Kozerawskim na wakacjach w jednym z hiszpańskich kurortów. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się szczegółami z ich wyjazdu, a na najnowszym filmiku pokazała nawet przygotowania do prywatnej kolacji. Widać na nim, jak w oczekiwaniu na jedzenie tańczy do znanego hitu.

Miłość Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego

Magda i Waldemar poznali się blisko 40 lat temu na prywatce u Andrzeja Szpilmana i od razu połączyło ich płomienne uczucie. Uciekli wówczas od rzeczywistości i przez 3 miesiące tworzyli swój świat w jednej z warszawskich kawalerek. Po tym czasie jednak Kozerawski wyjechał do Kanady, a Gessler wróciła na studia do Hiszpanii, ponieważ zakończyła ten związek. W jednym z wywiadów wspominała: "Gdyby on miał odlecieć przede mną, chyba bym mu nie pozwoliła. Nie zniosłabym tego. Ale to ja wsiadłam do samolotu pierwsza".

Choć później gwiazda miała dwóch mężów, to gdy 20 lat później wpadła na Waldemara, nie mogła pohamować swoich emocji. On również był pewien swoich uczuć i oświadczył jej: "Już nie uciekniesz mi drugi raz". Od tamtej pory tworzą udany związek, mimo że on na co dzień mieszka w Kanadzie, a ona w Polsce.

Magda Gessler tańczy na wakacjach z Waldemarem

Restauratorka i chirurg często się odwiedzają, a także spędzają wspaniałe chwile podczas wspólnych wakacji. Ostatnio Waldemarowi udało się przylecieć do Polski, po czym wyjechali razem na zagraniczny urlop. Magda Gessler od tamtej pory opublikowała w mediach społecznościowych już kilka zdjęć z ukochanym, gdzie nie potrafiła ukryć radości z wizji wspólnie spędzonego czasu. Pisała: "Jest! Nareszcie! Mój Walduś".

W poniedziałkowy wieczór 3 maja restauratorka pokazała z kolei filmiki przedstawiające przygotowania do romantycznej kolacji. Na jednym z nich można zobaczyć, jak Magda Gessler tańczy do piosenki zespołu Abba pt. "Mamma Mia", a kelner przygotowuje parze drinki. Na kolejnym wideo do muzyki podryguje natomiast wesoły Waldemar. Na pierwszy rzut oka widać, że obojgu dopisują świetne humory i bardzo cieszą się ze wspólnego wyjazdu.

W komentarzach momentalnie pojawiło się mnóstwo wpisów zachwyconych i rozbawionych fanów. Czytamy: "Szalona! Uwielbiam panią", "Piękna jak zawsze", "To jest życie!", "Pani jest nieoceniona" czy "O to chodzi, aby być szczęśliwym w życiu i korzystać z każdej chwili".

Co syn Tadeusz gotuje Magdzie Gessler? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości