Gwiazdy

Maffashion pokazała swój brzuch 8 miesięcy po porodzie. Fanka: "Piękne zdjęcia bez retuszu"

Gwiazdy

Maffashion, Julia Kuczyńska

Maffashion w 2020 roku została po raz pierwszy mamą. Od tamtej pory w jej mediach społecznościowych równolegle z postami modowymi, zaczęły pojawiać się te dotyczące macierzyństwa. Blogerka nie boi się odsłaniać prawdziwych kulis rodzicielstwa. Teraz dodatkowo pokazała, jak wygląda jej brzuch.

Figura Julii Kuczyńskiej - Maffashion

Julia Kuczyńska od początku swojej kariery zachwycała niezwykle zgrabną figurą. Blogerka chętnie pokazywała w mediach społecznościowych swoje kształty, dodatkowo podkreślając je crop topami odsłaniającymi brzuch i sukienkami mini. Mówiła, że na jej wygląd wpływ ma sen, a także regularne ćwiczenia.

- Uważam, że każda kobieta powinna dbać zarówno o swoje ciało, jak i zdrowie. (...) Mam swój poranny rytuał ulubionych ćwiczeń, dzięki którym czuję się lepiej przez cały dzień. Kolejna sprawa to taniec. Od małego lubiłam tańczyć, dalej sprawia mi to ogromną przyjemność. (...) Nie narzucam sobie rygoru w diecie, mogę grzeszyć, kiedy chcę, ale po prostu lubię zdrowe jedzenie - zdradziła Maffashion w wywiadzie dla "Vivy!".

Maffashion pokazała brzuch

Wiadomo, że po porodzie Julia wracała do formy tańcząc w swoim domu. Szybko traciła na wadze, co dokumentowała w mediach społecznościowych. Równocześnie nie miała oporów przed pokazywaniem fragmentów ciała, których nie zdołała wyrzeźbić. Internautki były zachwycone tym, że blogerka pokazuje swoją prawdziwą twarz i nie chce na siłę się wyszczuplać.

Teraz Maffashion po raz kolejny zaskoczyła obserwatorów swoją naturalną odsłoną. W poniedziałek, 10 maja opublikowała na Instagramie kilka fotografii, na których widać, jak z odsłoniętym brzuchem leży na kanapie.

- 8 months #momlife ? Grzywkę dalej zapuszczam - napisała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów.

  • Najpiękniejsze zdjęcia! Prawdziwe, a nie te z gołymi pupskami. Niewielu na to stać.
  • Piękne zdjęcia bez retuszu, super
  • Dziękuję Ci za to zdjęcie brzucha.
  • Jakoś tak mi raźniej gdy widzę, że 'ta laska z Instagrama' też tak ma, a wciąż uważam ją za piękną.

- czytamy. Podzielacie te zdania internautów?

Maffashion o retuszowanych zdjęciach: "Oczywiście, że to robiłam. Sam Instagram proponuje zabawę zdjęciami". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości