Gwiazdy

Dowborowie z humorem o pierwszej rocznicy lockdownu: "Pozwoliłem jej odpocząć od siebie". Co wymyślił Maciej?

Gwiazdy

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Bartosz Krupa / East News

Jedno jest pewne - małżeństwu Dowborów nie poskąpiono poczucia humoru. Joanna i Maciej na życie patrzą z dystansem, potrafią śmiać się z codzienności i droczyć ze sobą w przyjacielski sposób. Często platformą do wymieniania żartów są dla nich media społecznościowe. To dzięki nim fani mogli ostatnio dowiedzieć się o niecodziennym pomyśle Macieja. Aktor chciał uświetnić "pierwszą rocznicę" lockdownu. Co takiego wymyślił i jak odpowiedziała mu Joasia?

Rocznica lockdownu u Dowborów

Mija już rok odkąd żyjemy w cieniu pandemii. Rok temu o tej porze zaczynał się lockdown. Zostaliśmy w domu dla bezpieczeństwa swojego, naszych najbliższych i innych osób. Wiele małżeństw doświadczyło tego samego - nagle z drugą połówką trzeba było spędzić zdecydowanie więcej czasu niż przy codziennym zabieganiu. Nieważne, jak wiele miłości jest w związku - przeżycie wspólnego "zamknięcia" może zwyczajnie zmęczyć.

Dowborów zdaje się jednak łączyć nie tylko miłość, lecz również przyjaźń i poczucie humoru. Mają dystans do siebie i do świata, czego dowód dają w mediach społecznościowych. Ostatnio w przewrotny sposób nawiązali do wydarzeń z ubiegłorocznego marca. Maciej stwierdził, że Joanna powinna od niego "odpocząć". Co zrobił? Zostawił ją w domu, a sam pojechał na narty:

- Z okazji pierwszej rocznicy lockdownu postanowiłem zrobić prezent mojej żonie... i pozwoliłem jej odpocząć od siebie, a także pozwolić jej spędzić trochę czasu sam na sam z dziećmi. W końcu ten czas tak szybko leci, a dzieci dorastają w oczach. ??To są Joasiu bezcenne chwile. Tak bardzo Ci zazdroszczę takich momentów, ale jako odpowiedzialny mąż i ojciec jestem gotowy na poświęcenia dla dobra rodziny. Dlatego też z dużym żalem i niechęcią izoluję się od Was. Cierpię, ale wiem, że to cierpienie mnie uszlachetnia ???

Joasia prędko podchwyciła żart. Odpowiedziała ripostą. Jaką?

Joanna i Maciej Dowbor na Instagramie

Aktorka opublikowała zdjęcie siebie, z dziećmi i z psem. Wszyscy w łóżku, w domowym zaciszu zażywali doradzanego przez Macieja odpoczynku. Wiadomo, jakie plany ma Joasia na czas nieobecności męża:

- ZAWSZE twierdziłeś, że te wszystkie sportowe sprzęty, które mamy w garażu kosztowały grosze a właściwe, to dostałeś je za darmo od bezdomnego, więc nie będziesz miał mi chyba za złe, że zamówiłam na poniedziałek kontener do wywiezienia a część wystawiłam JUŻ na sprzedaż? Nie mogę się już doczekać aż ujrzę Twoją minę, kiedy zobaczysz jak tu W DOMU czysto i pusto ? - napisała.

Czyżby u Dowborów szykowały się porządki? Do żartobliwej konwersacji dołączyli też fani gwiazd - zwłaszcza że Joasia wprost poprosiła ich o propozycje tego, co jeszcze można zrobić, by Maciejowi po powrocie było "milej":

- A jeszcze większa niespodzianka będzie, jak zorganizujesz dziewczyńską piżama-party z koleżankami i wtedy dopiero wyjedziesz do spa ?

- Po takim wpisie, mąż będzie w domu za 14 minut ?

- Czytam mężowi, a on mówi, że też się często martwi, żebym kiedyś nie sprzedała jego wędek po cenie, co mi powiedział, że kupił, czyli praktycznie za darmo?

Zobaczymy, jaką decyzję podejmie Joasia - i czy, jak sugerowali fani, Maciej czym prędzej wróci do domu, by ratować zagrożony eksmisją sprzęt.

Zobacz wideo: "Domówka u Dowborów" wystawiona na WOŚP

Zobacz też:

Gosia Ohme dziękuje swojemu "R": "Miłość to przede wszystkim Bycie. Na przekór i wbrew i pomimo"

Małżonki braci z zespołu Pectus recenzują ich piosenki. Tomek Szczepanik: "To kobiety rządzą światem"

Millenialsi to najlepsze pokolenie ojców? Znani tatusiowie mówią, jak odnajdują się w tej roli

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości