Gwiazdy

LOKA świętuje dekadę na scenie. To królowie klubów karaoke

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Jak LOKA będzie świętować dekadę istnienia zespołu?
Jak LOKA będzie świętować dekadę istnienia zespołu?Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Zespół LOKA świętuje dekadę swojej artystycznej działalności. Z tej okazji pojawił się nie tylko na scenie Dzień Dobry TVN, ale również jego członkowie wspólnie z prowadzącymi wspominali lata tworzenia muzyki.

Zespół "LOKA" - skład

W Dzień Dobry TVN pojawił się zespół LOKA, który właśnie świętuje 10 lat pracy na scenie. Grzegorz Porowski jest wokalistą tej formacji, Kamil Mikuła gra na klawiszach, Damian Sawicki na bębnach, a Michał Bagiński na gitarze. Cała Polska chętnie nuci ich utwory, a co więcej - są one uwielbiane w klubach karaoke. Jednym z takich kawałków jest "Na jednej z dzikich plaż".

- Piosenka ta ma 25 lat, stąd też tutaj jesteśmy i bardzo jest nam miło - powiedział wokalista. - Jest to utwór oczywiście zespołu Rotary, ale jest to utwór, który ja napisałem, i który śpiewałem w zespole Rotary w latach 90. - dodał.

LOKA w piosence "Na czas"

Na koniec programu zespół LOKA zagrał na naszej scenie piosenkę "Na czas". To była przedpremiera tego utworu. - (Życzymy sobie - przyp. red.) następnych 10 lat, w których będą różne niespodzianki. Będą różne ciekawe zestawienia, nowi producenci i nowe gościnne udziały - powiedział wokalista.

Zespół LOKA znany jest też z takich utworów jak: "Prawdziwe powietrze", "Atom miłość". To hity, które przez długi czas nie znikały z list przebojów.

LOKA w piosence „Na czas”
LOKA w piosence „Na czas” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego:  Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości