Gwiazdy

"Listy do M. 5" biją rekordy popularności. Reżyser zdradził, co było dla niego największym wyzwaniem

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
„Listy do M. 5” z rekordem otwarcia
„Listy do M. 5” z rekordem otwarcia Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Piąta część filmu "Listy do M." trafiła do kin 4 listopada i od tamtej pory obejrzało ją już prawie 300 tysięcy widzów. Studio Dzień Dobry TVN odwiedził reżyser świątecznej produkcji – Łukasz Jaworski, by opowiedzieć o sukcesie kolejnej części tej wigilijnej opowieści. Jak wspomina pracę nad filmem?

Reżyser "Listów do M. 5" o pracy nad filmem

Łukasz Jaworski to reżyser, który stoi za sukcesem takich produkcji jak "Usta usta", "Pajęczyna", czy "Skazane". To również on stworzył najnowszą odsłonę "Listów do M." Mężczyzna pojawił się w studio Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o tym, jak wyglądała praca nad ukochaną filmową serią Polaków.

- Na pewno jest to wyzwanie robić film, który kochają Polacy [...] Trzeba było się zmierzyć z oczekiwaniami widzów i zrobić to w odpowiednim klimacie, żeby ten film się ludziom po prostu spodobał. W moim wypadku trzeba było się jeszcze mierzyć z dokonaniami poprzedników i zrobić film przynajmniej tak dobry, jak poprzednie – tłumaczył reżyser.

Premiera "Listów do M. 5" z rekordową widownią

Seria świątecznych filmów "Listy do M." od ponad 10 lat cieszy się nieustającą popularnością. Nie minął jeszcze tydzień od premierowego pokazu piątej części, a już wiadomo, że twórcy produkcji mogą cieszyć się sukcesem frekwencyjnym.

Produkcję Łukasza Jaworskiego obejrzało już prawie 300 tysięcy osób, co również jest najlepszym wynikiem kinowych premier w tym roku. To najlepszy wynik polskiego filmu od dwóch lat. "Listy do M. 5" można oglądać w kinach od 4 listopada.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości