Córka Tomasza Karolaka o tym, jak spędzają święta. "Nie jeździmy do dziadków"

Tomasz Karolak z córką
Tomasz Karolak na premierze filmu "Listy do M."
Tomasz Karolak na premierze filmu "Listy do M."
Najlepszy Święty Mikołaj powraca
Najlepszy Święty Mikołaj powraca
Nowe gwiazdy w piątej części „Listów do M.”
Nowe gwiazdy w piątej części „Listów do M.”
Karolak i Popławska w piątej odsłonie „Listów do M.”
Karolak i Popławska w piątej odsłonie „Listów do M.”
Uroczysta premiera "Listów do M."
Uroczysta premiera "Listów do M."
Kilka dni temu odbyła się uroczysta premiera piątej odsłony filmu "Listy do M." Na gali nie mogło zabraknąć Tomasza Karolaka, który gra tam jedną z głównych ról. Aktor na premierze pojawił się z córką Leną. Jakie mają relacje? Czy dziewczyna będzie chciała pójść w ślady sławnego ojca i zostać aktorką? O tym z artystą i jego pociechą rozmawiała nasza reporterka Daria Pacańska.

Tomasz Karolak na premierze "Listów do M. 5"

Jedną z największych gwiazd serii filmów "Listy do M." jest Tomasz Karolak. Aktor na uroczystą premierę piątej części produkcji przyszedł z córką Leną. Artysta w rozmowie z naszą reporterką Darią Pacańską wyznał, że jego pociecha praktycznie wychowywała się na planie serialu "39 i pół" i "Listów do M.". - Kiedy była malutką dziewczynką, przyjeżdżała na plan. Piotrek Adamczyk jest ojcem chrzestnym mojego syna, wobec tego mamy tutaj takie bardzo rodzinne klimaty - powiedział Tomasz Karolak.

Spotkanie z aktorem i jego córką było doskonałą okazją, do tego, żeby zapytać ich, jak wyglądają u nich święta. - Spędzamy je w kręgu najbliżej rodziny. Nie jeździmy do dziadków, [...] wujków, ewentualnie w pierwszy, drugi dzień świąt. Wigilię spędzamy tylko w tym najbliższym gronie rodzinnym. Nie trzymamy się ścisłych tradycji. Oczywiście jest u nas karp, kolędy są grane. Jest u nas inaczej, ale jest taka miła, rodzinna atmosfera - zdradziła Lena. - Głośno puszczamy muzykę i wydzieramy się do tej muzyki - dodał aktor.

Czy córka Tomasza Karolaka pójdzie w ślady sławnego ojca?

Lena zapytana o plany na przyszłość przyznała, że nie widzi się w zawodzie aktorki. - Nie czuję tego. Nie mam takiego planu, ale jest jeszcze trochę nauki przede mną, więc jeszcze wszystko się okaże - powiedziała. Aktor dodał, że nie będzie niczego wymuszał na swoich dzieciach. - Jestem zwolennikiem tego, że dzieci same sobie wybiorą, co czują. Jesteśmy na premierze, a trzy tygodnie wcześniej Lena oddała samodzielny skok spadochronowy. Życie zmienia się jak w kalejdoskopie. Zobaczymy, jestem absolutnie dumny z Leny. Moim zadaniem jest wspieranie Leny i Leona - stwierdził aktor.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości