Gwiazdy

Córka Tomasza Karolaka o tym, jak spędzają święta. "Nie jeździmy do dziadków"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Daria Pacańska
Tomasz Karolak na premierze filmu "Listy do M."
Tomasz Karolak na premierze filmu "Listy do M."
wideo 2/5

Kilka dni temu odbyła się uroczysta premiera piątej odsłony filmu "Listy do M." Na gali nie mogło zabraknąć Tomasza Karolaka, który gra tam jedną z głównych ról. Aktor na premierze pojawił się z córką Leną. Jakie mają relacje? Czy dziewczyna będzie chciała pójść w ślady sławnego ojca i zostać aktorką? O tym z artystą i jego pociechą rozmawiała nasza reporterka Daria Pacańska.

Tomasz Karolak na premierze "Listów do M. 5"

Jedną z największych gwiazd serii filmów "Listy do M." jest Tomasz Karolak. Aktor na uroczystą premierę piątej części produkcji przyszedł z córką Leną. Artysta w rozmowie z naszą reporterką Darią Pacańską wyznał, że jego pociecha praktycznie wychowywała się na planie serialu "39 i pół" i "Listów do M.". - Kiedy była malutką dziewczynką, przyjeżdżała na plan. Piotrek Adamczyk jest ojcem chrzestnym mojego syna, wobec tego mamy tutaj takie bardzo rodzinne klimaty - powiedział Tomasz Karolak.

Spotkanie z aktorem i jego córką było doskonałą okazją, do tego, żeby zapytać ich, jak wyglądają u nich święta. - Spędzamy je w kręgu najbliżej rodziny. Nie jeździmy do dziadków, [...] wujków, ewentualnie w pierwszy, drugi dzień świąt. Wigilię spędzamy tylko w tym najbliższym gronie rodzinnym. Nie trzymamy się ścisłych tradycji. Oczywiście jest u nas karp, kolędy są grane. Jest u nas inaczej, ale jest taka miła, rodzinna atmosfera - zdradziła Lena. - Głośno puszczamy muzykę i wydzieramy się do tej muzyki - dodał aktor.

Czy córka Tomasza Karolaka pójdzie w ślady sławnego ojca?

Lena zapytana o plany na przyszłość przyznała, że nie widzi się w zawodzie aktorki. - Nie czuję tego. Nie mam takiego planu, ale jest jeszcze trochę nauki przede mną, więc jeszcze wszystko się okaże - powiedziała. Aktor dodał, że nie będzie niczego wymuszał na swoich dzieciach. - Jestem zwolennikiem tego, że dzieci same sobie wybiorą, co czują. Jesteśmy na premierze, a trzy tygodnie wcześniej Lena oddała samodzielny skok spadochronowy. Życie zmienia się jak w kalejdoskopie. Zobaczymy, jestem absolutnie dumny z Leny. Moim zadaniem jest wspieranie Leny i Leona - stwierdził aktor.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości