Lider zespołu Metallica wspiera Ukraińców. Spontaniczny happening

Autor:
Oskar
Netkowski
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Lider zespołu Metallica James Hetfield wykazał się niebywałym gestem. Muzyk odwiedził ukraińskich żołnierzy leczonych w jednym ze szpitali w amerykańskim stanie Kolorado. Sandra Hajduk-Popińska opowiedziała o kulisach tej inicjatywy w studiu Dzień Dobry TVN.

Metallica odwiedzi Polskę

Polscy fani dobrze znają członków kultowego zespołu Metallica. Zespól wydał niedawno swoją 12. płytę. Album "72 Seasons" ukazał się po 7 latach od poprzedniego wydawnictwa zespołu. Kapela ruszyła w wielką trasę koncertową i odwiedzi kraj nad Wisłą. W Polsce wystąpią aż dwa razy w 2024 roku.

Idole milionów ludzi na całym świecie nie tylko zachwycają muzyką, ale także inspirują do czynienia dobra. Może coś o tym powiedzieć lider grupy, James Hetfield.

Lider zespołu Metallica wsparł ukraińskich weteranów

Do zdarzenia doszło dzięki Kelli Rohrig, współzałożycielce organizacji pozarządowej Limbs for Liberty. Kobieta zajmuje się pomaganiem ukraińskim weteranom potrzebującym protez.

- Spotkanie zostało zorganizowane na chybcika. Jedna z osób tworzących organizację na rzecz weteranów wojennych, spotkała Jamesa na szpitalu przed parkingiem. Zapytała wówczas go, czy odwiedziłby żołnierzy - relacjonowała Sandra Hajduk-Popińska.

- Muzyk się nie zastanawiał długo i prosto z parkingu poszedł do nich. Żołnierze nie mogli uwierzyć, że to on, ale woleliby spotkać go w innych okolicznościach - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości