Gwiazdy

Pierwsza miłość we wspomnieniach gwiazd. "Nie byłam w stanie w ogóle stąpać po ziemi"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Pierwsza miłość nie rdzewieje?
Pierwsza miłość nie rdzewieje?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Pierwsza miłość zapisuje się w pamięci na długie lata. Niektórzy wspominają ją z uśmiechem, inni przypisują jej wyłącznie trudne do zaakceptowania emocje. A jak swoje młodzieńcze uniesienia oceniają gwiazdy? W Dzień Dobry TVN o swoich doświadczeniach opowiedziały aktorka Laura Łącz i influencerka Hanna Zborowska-Neves.

Pierwsza miłość - dlaczego trudno o niej zapomnieć?

Pierwsza miłość może pojawić się na każdym etapie życia. Czasami rodzi się już w przedszkolu, ale zdarza się i tak, że kiełkuje u osób dorosłych. W obu przypadkach trudno jest przejść obok niej obojętnie. Gorące uczucie zwykle pozostawia po sobie trwały ślad w pamięci, bowiem niesie za sobą szereg niepowtarzalnych doznań.

- Byłam tak strasznie zakochana, że nie byłam w stanie w ogóle stąpać po ziemi (...). Rozstaliśmy się burzliwie. Dużo łez, dużo krzyku (...). Ja to bardzo przeżyłam - przyznała w Dzień Dobry TVN Hanna Zborowska-Neves, wspominając swój pierwszy związek. Influencerka obdarzyła uczuciem początkującego muzyka. Miała wtedy piętnaście lat.

Laura Łącz o swojej pierwszej miłości

W wieku piętnastu lat po raz pierwszy zakochała się także ceniona aktorka, Laura Łącz. Jej wybranek również spełniał się jako muzyk. Młodzieńcze uczucie nie przetrwało co prawda próby czasu, jednak na stałe zapisało się w pamięci artystki.

- Od lat wszyscy wspominają mój związek, wielką miłość z Krzysztofem Chamcem, z mężem. Natomiast ja miałam pierwszą miłość, pierwszego męża, którego poznałam w "Krokodylu" (...). To był mój Dominik, w którym się zakochałam, za którego w wieku 18 lat wyszłam za mąż - zdradziła gwiazda.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości