Gwiazdy

Lady Gaga w sukni ślubnej. Jak prezentuje się na planie filmu "House of Gucci"?

Gwiazdy

Od kilku tygodni Lady Gaga przebywa we Włoszech, gdzie realizuje zdjęcia do filmu 'House of Gucci". Wyczekiwana produkcja ma mieć swoją premierę podobno jeszcze w tym roku, przez co prace na planie idą pełną parą. Paparazzi nieustannie śledzą każdy ruch aktorów. Właśnie przyłapali Gagę w sukni ślubnej.

Film "House of Gucci"

Już w październiku 2021 roku na wielkich ekranach będziemy mieli okazję obejrzeć niezwykłą historię rodziny Gucci. W głośnym filmie Adam Driver wcieli się we wnuka słynnego projektanta mody, zaś Lady Gaga zagra jego żonę. Produkcja Ridleya Scotta to połączenie mrożącego krew w żyłach thrillera z nutką czarnej komedii. Dlaczego?

Otóż Patrizia Reggiani wyszła za Maurizia Gucci w 1972 roku. Ojciec spadkobiercy rodzinnego domu mody ostrzegał syna przed tym związkiem i twierdził, że kobiecie zależy tylko na majątku. Potem jednak wydawało się, że młodzi są zgodnym małżeństwem, choć mówiło się, że Patrizia steruje mężem jak marionetką.

Wszystko zmieniło się w 1985 roku, kiedy Maurizio został prawowitym dziedzicem i zdradził żonę z dekoratorką wnętrz, Paolą Franchi. Po rozwodzie, który nastąpił po tych wydarzeniach, Patrizia została z dwoma mieszkaniami (w Nowym Jorki i Mediolanie), jednak zwróciła się do byłego męża o zwiększenie alimentów. Gdy ten się nie zgodził i oznajmił, że zamierza poślubić kochankę, podobno Patrizia zleciła jego zabójstwo. Maurizio Gucci został zastrzelony 27 marca 1995 roku na schodach swojego mediolańskiego biura.

Patrizia wyszła z więzienia po 18 latach, jednak do dziś nie przyznaje się do popełnionego przestępstwa. Nowe światło na te wstrząsające wydarzenia rzuci film "House of Gucci".

Lady Gaga w sukni ślubnej

Od kilku tygodni ekipa filmowa pracuje we Włoszech. Aktualnie produkcja jest realizowana w Rzymie, gdzie paparazzi co rusz mogą fotografować aktorów na planie. Najnowsze zdjęcia obiegły media w czwartek, 8 kwietnia. Widać na nich Lady Gagę w sukni ślubnej.

Specjaliści zdążyli już zauważyć, że filmowa kreacja nie jest dokładną repliką projektu, w którym w wyjątkowy dzień wystąpiła Patrizia Reggiani, ponieważ ma prześwitujące i koronkowe detale oraz dekolt. Niemniej jednak suknia w kształcie litery A zachwyciła fanów Lady Gagi, którzy stwierdzili, że artystka wygląda w niej olśniewająco.

- To jest wielkie wydarzenie na skalę światową, kiedy Lady Gaga przechadza się ulicami Rzymu w sukni ślubnej. Myślę, że ludzie, którzy się tam pojawili byli naprawdę mocno zszokowani. Na pewno paparazzi (...) mieli naprawdę niezłą gratkę - stwierdziła w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości