Gwiazdy

Viola Kołakowska skomentowała śmierć Krzysztofa Krawczyka. "Dlatego krzyczymy, żebyście się nie szczepili"

Gwiazdy

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska zabrała głos w sprawie śmierci Krzysztofa Krawczyka. Aktorka przedstawiła swoją teorię na temat tego, co było przyczyną zgonu artysty. Jej wypowiedź wywołała wielkie oburzenie.

Viola Kołakowska o śmierci Krzysztofa Krawczyka

Legendarny piosenkarz Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Żona muzyka, Ewa Krawczyk podała, że przyczyną śmierci nie był COVID-19, a choroby współistniejące. Śmierć artysty wstrząsnęła całą Polską. W mediach społecznościowych bliscy i dalsi, znajomi i nieznajomi żegnali piosenkarza. Głos w sprawie postanowiła zabrać także Viola Kołakowska, słynąca ze swojej niechęci do wakcynacji. I właśnie o szczepieniach w nawiązaniu do śmierci Krzysztofa Krawczyka mówiła na InstaStories.

To smutna wiadomość bardzo o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Bardzo jest to przykre. Bardzo sobie go ceniłam jako artystę, lubiłam jego głos. Jest to przykre, ale słuchajcie, właśnie o to chodzi. Krzysztof Krawczyk zaszczepił się i po szczepieniu miał kontakt z wirusem i o to właśnie chodzi. Dlatego krzyczymy, żebyście się nie szczepili

- powiedziała.

Viola Kołakowska kontynuowała wypowiedź, przedstawiając swoje poglądy dotyczące szczepień.

- Szczepionka powoduje brak odpowiedzi immunologicznej na wirusa. Ci, którzy się szczepią, mogą w taki sposób zakończyć swój żywot, przy zderzeniu się kolejnym razem z wirusem. Normalnie ten wirus nic by im nie zrobił złego, mogliby go nawet przejść bez żadnych objawów i nawet nie wiedzieliby o tym, że mieli kontakt z wirusem. A w sytuacji, kiedy przyjęli szczepionkę, to ten kontakt może się zakończyć właśnie w taki fatalny sposób – stwierdziła.

W dalszej części wypowiedzi Viola Kołakowska powtarzała i zachęcała swoich obserwatorów do unikania szczepień. Aktorka snuła teorie o tym, że system szczepień nie zagwarantuje "odporności stadnej". - Ci którzy się szczepią, będą zagrażać tym, którzy się nie szczepią. Wirus, żeby przetrwać stanie się agresywniejszy. Szczepiąc się, narażacie swoje życie na konsekwencje utracenia go. Życie swoich bliskich, którzy się nie szczepią oraz przyszłość nas wszystkich. Jeśli ten proceder szczepienia się nie zatrzyma, to zobaczycie co będzie się działo na jesieni – zaznaczyła.

Oburzenie wypowiedzią Violi Kołakowskiej

Wypowiedź Violi Kołakowskiej wywołała ogromne oburzenie w sieci. Trudno się dziwić. Dziennikarka Katarzyna Korwin Piotrowska, publikując informację o rzeczywistej przyczynie śmierci Krzysztofa Krawczyka, odniosła się do insynuacji aktorki.

- Podajcie te informacje tym wszystkim parszywym foliarom, które teraz wzywają, by ludzie się nie szczepili. I NIE PISZCIE DO MNIE: TRZEBA ZGŁASZAĆ TE KONTA, bo tego zrobić nie mogę, bo te panie mnie zablokowały. TE KONTA TRZEBA ZGŁASZAĆ. WY SAMI POWINNIŚCIE TO ROBIĆ - napisała.

To nie pierwsza wypowiedź Violi Kołakowskiej, która określana jest jako "niesmaczna" i "nietaktowna". W ostatnim czasie aktorka zarzuciła Andrzejowi Piasecznemu udawanie zakażenia koronawirusem, nazywając go "kiepskim aktorem".

Ministerstwo zdrowia: Szczepienia szczepionką AstraZeneca są bezpieczne. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Tomasz Zubilewicz pochwalił się wspomnieniem sprzed prawie 20 lat. Nie uwierzycie, z kim prowadził prognozę pogody

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiła operację plastyczną. Nam zdradziła całą historię

Żona Krzysztofa Rutkowskiego parodiuje jego fryzurę. Rzeżucha na głowie rozbroiła fanów

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości