Viola Kołakowska

  Viola Kołakowska

  Patricia Kazadi jest jak kameleon, bo co chwilę zmienia się nie do poznania. Dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła spytać ją o jej metamorfozy i ubraniowe szaleństwa. W której wersji Patricia lubiła się najbardziej? Kiedy Filip Bobek musiał pokochać garnitury? I kim ostatnio inspiruje się Viola Kołakowska?

  Każdy z nas ma w życiu swoje wzloty i upadki. Dotyczy to również gwiazd. Lubimy się chwalić sukcesami, a co z porażkami? W jakich momentach gwiazdy nie chcą aby o nich mówiono? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Karolinę Malinowską, Omenę Mensah, Violę Kołakowską, Romę Gąsiorowską, Agnieszkę Włodarczyk, Barbarę Kurdej-Szatan, Weronikę Książkiewicz i Tomasza Olejniczaka.

  Przez kotlety mielone i makówki do serca? Viola Kołakowska i Tomasz Karolak opowiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o początkach znajomości i życiu od kuchni.

  Kto pozwala na odrobinę słodkiego szaleństwa, a u kogo w domu w ogóle nie ma słodyczy? Agnieszka Jastrzębska spytała gwiazdy, czy pozwalają swoim dzieciom jeść słodycze bez ograniczeń!

  Viola Kołakowska będzie występowała w teatrze Imka. Jak się przygotowuje do tego? Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała również o ślubne plany pary aktorskiej.

  Niektórzy rodzice marzą, aby dzieci poszły w ich ślady. A jak jest w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, Violi Kołakowskiej, Tomasza Karolaka, Olgi Borys, Moniki Mrozowskiej i Omeny Mensah. Czym interesują się ich dzieci? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podobno szykuje się "trzydniowe weselicho", ale czy tak jest rzeczywiście? Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się czegoś na temat planowanego ślubu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Zobaczcie, co udało się jej wyciągnąć od Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej, a co od głównych zainteresowanych.

  Tomasz Karolak oświadczył się swojej długoletniej partnerce Violi Kołakowskiej. Zobaczcie, w jakich okolicznościach do tego doszło.

  Viola Kołakowska na swoim kanale w Internecie parodiuje polskie szafiarki. Po co to robi? Co nie podoba jej się w polskim show-biznesie? I z jakim odbiorem spotykają się jej nagrania? Z Violą rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: polski show-biznes pod obstrzałem - co o celebrytkach myśli Viola Kołakowska. Następnie: wiele hałasu o nic - tak o kobiecym makijażu myślą mężczyźni, a na własnej twarzy nasi redakcyjni koledzy sprawdzą, o co w tym wszystkim chodzi. Oprócz tego: bardzo indywidualne podejście do medycyny popularne w Europie - czy przyjmie się i czy będzie dostępne w Polsce? Startujemy o 8.00.

  Zosia Ślotała jest w ciąży. To wiedzą już prawie wszyscy. Ale nie wszyscy wiedzą, że Zosia założyła też bloga parentingowego. To wywołało niezadowolenie aktorki Violi Kołakowskiej, która zasugerowała jakoby to tylko sposób na łatwy zarobek. Kto jest ojcem dziecka Zosi? To brat bardzo znanego biznesmena, który jest w związku z pewną bardzo znaną wokalistką.

  Wiele mam lubi wydawać dużo pieniędzy na swoje dzieci. Czy należą do nich: Omenaa Mensah, Dorota Gardias, Monika Mrozowska, Agata Rubik i Viola Kołakowska? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niedługo Walentynki. W tym dniu panowie najchętniej kupują dla swoich pań seksowną bieliznę. Czy kobiety lubią takie prezenty i czym mężczyźni kierują się przy wyborze damskiej bielizny? Na te pytania odpowiedziały: Karolina Malinowska, Viola Kołakowska i Natalia Siwiec. A Ewa Frana i Agnieszka Dygant zdradziły Agnieszce Jastrzębskiej, jak zazwyczaj spędzają Walentynki. A Wy, co chciałybyście dostać od swoich partnerów z okazji Walentynek?

  "Niezapominajki żyją dłużej" to hasło kampanii, której uczestniczki namawiają kobiety do pamiętania o badaniach ginekologicznych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zapytała Małgorzatę Foremniak, Katarzynę Grocholę, Annę Wyszkoni oraz Violę Kołakowską o to, dlaczego warto nie zapominać o sobie i swoim ciele.

  Jak czuje się mama i synek? Czy Viola Kołakowska jest już zdrowa? O to Violę Kołakowską zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Będąc w drugiej ciąży dowiedziała się, że jest nosicielką wirusa HPV (brodawczaka ludzkiego), który powoduje raka szyjki macicy, jeżeli nie jest leczony. Gościem Dzień Dobry TVN była Viola Kołakowska, matka dwójki dzieci i życiowa partnerka Tomasza Karolaka. Jak przebiegało leczenie i czy jest już teraz zdrowa?

  Dorota Rabczewska na głowie ma śliczną cebulkę. Czy do twarzy jej z grzywką? Dlaczego zmieniła fryzurę? O tym Doda opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej. Co przepowiedziała Dodzie wróżka?

  Czyli Viola Kołakowska, Magda Gessler, Maria Seweryn, Jarosław Boberek, Kinga Rusin, Bartek Węglarczyk, Klaudia Gawor oraz Joanna Przetakiewicz wspominają dzieciństwo!

  W naszej kuchni Andrzej Polan i wielbicielka regionalnych smaków Viola Kołakowska. Pochodzi ze Śląska.. Aktorka zdradziła nam, jakie są smaki jej dzieciństwa. Jakie potrawy wspomina najsmaczniej?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska odwiedziła przyszłą mamę Violę Kołakowską, podczas przyjęcia wyprawionego dla niej i synka Leona, który wkrótce przyjdzie na świat. Agnieszka rozmawiała też z ojcem dziecka Tomaszem Karolakiem o tym, czy stresuje go podwójne ojcostwo. Czy Lenka, ich pierwsze dziecko, jest zazdrosna o brata?

  „Jak wychować dziecko, psa, kota i… faceta” – to tytuł książki znanej z „Rozmów w Toku” psycholog Doroty Krzywickiej. Od dawien dawna kobiety próbują zmienić mężczyzn, by ci byli bardziej wrażliwi, odpowiedzialni, czuli i troskliwi. W jakim stopniu jest to możliwe? W studiu Dzień Dobry TVN gośiliśmy: aktorkę, modelkę i partnerkę Tomasza Karolaka Violę Kołakowską, wokalistę zespołu Leszcze Macieja Miecznikowskiego oraz psycholog Dorotę Krzywicką.