Gwiazdy

Krzysztof Ibisz gotowy na poród żony. Co znalazło się w zestawie porodowym dla mężczyzny?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna przygotowują się do przyjścia na świat dziecka. Przyszły tata przejął się sprawą, bo zaprezentował w social mediach "zestaw porodowy dla mężczyzny". To dobry patent dla innych panów spodziewających się dzieci.

Krzysztof Ibisz zostanie tatą

Krzysztof Ibisz podzielił się niedawno radosną nowiną - wraz z żoną Joanną, wyczekują swojego pierwszego dziecka. Prezenter telewizyjny jest już tatą 16-letniego Vincenta, którego mamą jest Anna Nowak-Ibisz.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Choć małżeństwo prezentera i prowadzącej program "Pani Gadżet" nie przetrwało próby czasu, pozostają oni w dobrych relacjach. Przypomnijmy, że ostatnio Krzysztof Ibisz po raz trzeci wziął ślub. Jego wybranką jest Joanna Kudzbalska, była uczestniczka programu "Top Model" i lekarka.

Męska wyprawka porodowa do szpitala

Niedawno Krzysztof Ibisz postanowił dzielić się z fanami coraz większą liczbą informacji z życia prywatnego. Kiedy wraz z ukochaną oznajmili już, że wkrótce zostaną rodzicami. Choć nie zdradzili terminu porodu, przyszedł czas na przygotowania. Prezenter telewizyjny jest gotowy na powitanie dziecka na świecie. Na swoim profilu na Instagramie zaprezentował "zestaw porodowy dla mężczyzny". Co według gwiazdora musi się w niej znaleźć?

  • Przybory do mycia.
  • Bielizna na zmianę.
  • Skarpetki.
  • Klapki.
  • Zestaw do spania, koszulki na zmianę, dresy i sweterek.
  • Koszule rozpinane, żeby można było kangurować dziecko na gołą klatę.
  • Olejki do masażu i świeczki zapachowe.
  • Przekąski, głośniczek, ładowarka, książka i gotówka.

Kim jest żona Krzysztofa Ibisza?

Joanna Kudzbalska zasłynęła w drugiej edycji programu TVN "Top Model". Choć nie znalazła się w finale, wszyscy pamiętają jej wyjątkową urodę - rude włosy, piegi i jasne oczy. Pierwsze kroki w modelingu stawiała w wieku 13 lat. Uczestniczka pochodzi z Wrocławia. Po "Top Model" pracowała jako modelka w Mediolanie, Londynie, Paryżu, Tel Awiwie, Hiszpanii, Niemczech, Chinach i Tajlandii.

Głównym zajęciem Joanny były studia medyczne we Wrocławiu oraz rok studiów medycznych na wymianie międzynarodowej w Barcelonie. Aktualnie Joanna Kudzbalska pracuje jako lekarka w szpitalu i w przychodni w Warszawie, cały czas szkoląc się w nowej dziedzinie, jaką jest Medycyna Stylu Życia, która jest już bardzo popularna na zachodzie, a w Polsce dopiero się rozwija.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości