Gwiazdy

Klaudia Halejcio zabawnie o kaprysach żywieniowych w ciąży. Fani: "Ile dobrych ciastek musiało umrzeć, żeby powstał ten film"

Gwiazdy

Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN. Gwiazda na Instagramie poinformowała o ciąży.

Klaudia Halejcio niedawno zaczęła trzeci trymestr ciąży, a nowymi doświadczeniami dzieli się z fanami. Robi to w wyjątkowo zabawny sposób. Ostatnie komediowe nagranie poświęciła jedzeniowym zachciankom.

Ciąża a słodkie zachcianki w wykonaniu Klaudii Halejcio

Brzuszek Klaudii Halejcio rośnie z tygodnia na tydzień - gwiazda jest w trzecim trymestrze ciąży. A to oznacza jedno. - Twój zmysł smaku nie działał nigdy tak dobrze jak teraz - zdradza aktorka. To "wyczulenie" może objawiać się ochotą na słodkie. Zresztą, na opublikowanym przez Klaudię wideo widzimy prawdziwie cukrową ucztę: babeczki, tartaletki, ptysie, kuleczki, do wyboru, do koloru. Jak tu się tym słodkościom oprzeć? I czy właściwie trzeba?

- Wrrr bo kiedy jak nie teraz? ??? - żartuje aktorka.

Niestety, historia słodkiego spotkania sam-na-sam ciężarnej i cukrowych przyjemności nie doczeka się szczęśliwego zakończenia. - Zawsze znajdzie się dobry przyjaciel, który zepsuje ten perfekcyjny moment ? - mówi z "żalem". Co zatem wydarzyło się na nagraniu?

Klaudia Halejcio o kaprysach żywieniowych w ciąży

W klipie widzimy, jak Klaudia oddaje się słodkiemu łakomstwu, niemalże "hurtowo" delektując się poszczególnymi ciasteczkami. Chwilę błogiego spokoju mąci hałas odkurzacza. W kadrze pojawia się rura, która brutalnie wciąga wszystkie słodkości. Mimo starań, Halejcio nie udaje się uratować nawet ptysia. Natomiast ubrana w koszulkę "Girl power" przyjaciółka Patrycja Broniek ma minę wyraźnej satysfakcji. A co na to fani Klaudii?

- To Chodakowska z odkurzaczem ???

- Ale jak to tak w takie piękne ciastki? Zabiła je!

- Ile dobrych ciastek musiało umrzeć, żeby powstał ten film

- Nooo to se pojadłaś ??

Zobacz wideo: Rewolucja w życiu – Klaudia Halejcio zostanie mamą!

Zobacz też:

Tatiana Mindewicz-Puacz przeżywa trudne chwile. "Jak to możliwe, że ktoś chciał skrzywdzić niewinne zwierzątko?"

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o złamanym sercu i dążeniu do celu. "Walczę do końca o wszystko i wszystkich"

Zrezygnowali ze studiów i pracy, by podbijać TikToka. Obecnie obserwuje ich ponad 10 milionów fanów

Autor: Ola Lipecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości