Gwiazdy

Klaudia El Dursi jako pierwsza zdobyła złoty bilet w Top Model. 30-latka robi wrażenie!

Gwiazdy

fot. Top Model

W drugim odcinku nowego sezonu Top Model został przyznany po raz pierwszy złoty bilet, dzięki któremu uczestnik nie musi brać udziału w bootcampie - jest od razu w programie! Otrzymała go bydgoszczanka, Klaudia El Dursi, która podbiła serca jurorów swoją osobowością i egzotyczną urodą. Marcin Tyszka na castingu zrobił jej kilka zdjęć, pozowała z różowym flamingiem. Efekty sesji zachwyciły jury.

Klaudia El Dursi powaliła jurorów na kolana i jako pierwsza uczestniczka w historii "Top Model" otrzymała złoty bilet. Według zasad programu jury przyznaje złoty bilet osobie, która wyjątkowo im zaimponuje. Joanna Krupa wręczyła złoty bilet Klaudii.

Kochana, muszę ci powiedzieć... jedziesz prosto do domu modelek!

- ogłosiła Joanna Krupa.

Pierwszy złoty bilet w Top Model

Nikt nie ma wątpliwości, że zasłużenie! Egzotyczna uroda Klaudii i jej idealna sylwetka robią wrażenie na każdym. Zwłaszcza, że 30-letnia bydgoszczanka jest mamą - ma dwóch synków! Wielu widzów jest przekonanych, że wczoraj poznali poznali przyszłą finalistkę programu!

Marcin Tyszka na castingu zrobił jej kilka zdjęć, do których pozowała z różowym flamingiem. Efekty sesji zachwyciły jury. Docenili osobowość i niezwykła fotogeniczność dziewczyny, a także jej piękne, wysportowane i zadbane ciało.

Kim jest Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi ma 30 lat, pochodzi z Bydgoszczy. Jest mamą dwóch synów. Prowadzi pracownię krawiecką, tworzy sukienki na wyjątkowe okazje. Egzotyczną urodę odziedziczyła po tacie - Libijczyku.

Modeling to moje niespełnione marzenie. Bardzo szybko zaszłam w ciążę, (...) a teraz przyszedł czas na mnie!

– mówiła na castingu El Dursi, która ma dwóch synów: 10-latka i 4-latka.

Mamy to! Do tej pory nie mogę w to uwierzyć! Niesamowite szczęście i radość! Marzenia się jednak spełniają, dziękuję.

– napisała potem wzruszona na Instagramie.

Premierowe odcinki "Top Model" w poniedziałki o 21.30 w TVN.

Oglądaj "Top Model" w player.pl

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości