Gwiazdy

Klara Williams wraca do zdrowia po wypadku w teatrze. "Psychika ucierpiała, zwłaszcza po powrocie ze szpitala"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Klara Williams – jak się czuje po wypadku
Klara Williams – jak się czuje po wypadku Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Klara Williams uległa poważnemu wypadkowi w trakcie próby teatralnej. Wspomnienie traumatycznych wydarzeń i liczne obrażenia ciała przez wiele tygodni nie pozwalały jej normalnie funkcjonować. W Dzień Dobry TVN aktorka opowiedziała o czasochłonnym procesie leczenia i stanach lękowych, z którymi musiała się zmierzyć po powrocie ze szpitala.

Klara Williams o wypadku w teatrze

Klara Williams spełnia się jako aktorka teatralna, serialowa i filmowa. W jej dorobku zawodowym nie brakuje zapadających w pamięć ról. Niestety na przestrzeni ostatnich tygodni artystka nie mogła poświęcać się pracy. To pokłosie obrażeń, jakie odniosła podczas wypadku w teatrze.

- Zawaliła się na mnie taka wielkogabarytowa szafa na kółkach, w której tańczyłam. Ona po prostu w pewnym momencie straciła stabilność i zawaliła się na mnie. Ja uderzyłam z dużym impetem o scenę. Ta konstrukcja przygniotła mi ręce. Jadąc do szpitala modliłam się, żeby one nie były złamane, bo wyglądały naprawdę nieciekawie - przyznała Klara Williams w Dzień Dobry TVN. Dodała też, że liczne uszkodzenia ciała to niejedyna konsekwencja nieszczęśliwego wypadku.

- Psychika bardzo ucierpiała, zwłaszcza po powrocie ze szpitala. Po około tygodniu wróciłam do domu i to było najtrudniejsze - stwierdziła aktorka.

Klara Williams o powrocie do zdrowia

Klara Williams przez trzy tygodnie miała unieruchomione ręce, a jej złamany nos trzeba było dwukrotnie nastawiać. Po miesiącu zdecydowała się wrócić na plan zdjęciowy serialu, jednak wymagało to od niej nie lada wysiłku. Aktorka zmagała się z fizycznym bólem, ale musiała też stawić czoło stanom lękowym, które pojawiły się po wypadku. Na szczęście w tym trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie najbliższych.

- Jak tylko zamykałam oczy albo próbowałam zasnąć, to wracałam pamięcią, taką pozafizyczną pamięcią do tego zdarzenia. Tak, jakbym uderzała znowu o ziemię (...). Najważniejsze to mówić o tym, przez co się przechodzi i co się czuje. Rozmawiać z bliskimi, ze znajomymi, przyjaciółmi, z kim się da - zapewniła artystka. Podkreśliła też, że w obliczu traumy bardzo pomocna okazała się wizyta u terapeuty.

- Zdecydowałam się na rozmowę z psychologiem, na taką jedną konsultację (...). Usłyszałam, że czas leczy rany, To było dla mnie kojące, bo okazało się, że z czasem te flashbacki powinny zniknąć - podsumowała Klara Williams.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości