Gwiazdy

Kim Kardashian i Kanye West po ostatniej rozprawie rozwodowej. Alimenty są kosmiczne

Gwiazdy

Autor:
Maria
Czarniecka
Show-biznes w pigułce

Kim Kardashian i Kanye West oficjalnie zakończyli już swój związek. Ex-małżonkowie właśnie sfinalizowali rozwód. Na ostatniej już rozprawie zasądzono warunki dotyczące dzieci - podział opieki, alimenty i inne wydatki związane z czwórką pociech zrodzonych z tego związku. Za miesięczne koszta nałożone na Kanye'go w Polsce można byłoby kupić naprawdę duży dom za miastem.

Kim Kardashian i Kanye West rozwiedzeni

Kim Kardashian i Kanye West tworzyli parę przez siedem lat. I choć związek był medialny i burzliwy, to wydawało się, że ta dwójka jest nie do złamania. Doczekali się czterech pociech, razem zbudowali też finansowe imperium. W końcu okazało się, że rzeczywistość za zamkniętymi drzwiami wcale nie była tak idealna. Wszystko zaczęło się sypać w momencie, gdy muzyk zdecydował się kandydować na prezydenta USA. Podobno to właśnie wtedy celebrytka nie wytrzymała i zdecydowała o rozstaniu.

Rozwody

Rozwody 50+
Rozwody 50+Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

W lutym ubiegłego roku Kim poinformowała, że się rozwodzi. I choć gwiazda chciała tym razem jak najmniej wdawać się w szczegóły, jej były partner zaczął wyciągać prywatne sprawy na światło dzienne. Wtedy celebrytka ujawniła, że raper ma problemy psychiczne.

Byli już małżonkowie nie ukrywają, że nie dogadują się najlepiej, a najwięcej informacji zdradza w mediach społecznościowych Kanye. Jednak są już rozwiedzeni, a kwestie dotyczące dzieci zostały już uzgodnione. To już oficjalnie koniec wielkiego rozstania.

Kim Kardashian i Kanye West. Alimenty

Kanye, a w zasadzie Ye, będzie musiał łożyć na utrzymanie dzieci. Czwórka pociech ex-małżonków ma jednak nieco większe potrzeby finansowe niż zwykły zjadacz chleba. Muzyk miesięcznie będzie przelewał na poczet swoich dzieci 200 tysięcy dolarów. Dzieci potrzebują również ochrony i tu tak, jak w przypadku edukacji i zdrowia, rodzice będą dzielić koszta na pół. Sąd orzekł również, że jeśli dojdzie do kłótni, ex-małżonkowie będą zobowiązani do pojawienia się na mediacjach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Dorota Wellman z wizytą u Katarzyny Olubińskiej-Godlewskiej. "Po narodzinach dziecka ja też już jestem inna"

"Osoba, która doświadczyła przemocy, czuje się winna". Ewelina Flinta i Niebieska Linia ruszają z pomocą

Ma dość bycia postrzeganym jako "gej bez ręki". "Chcę, żeby to było tak neutralne, jak to, że jestem rudy"

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: Larry Busacca/Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości