Kim Kardashian oficjalnie wzięła rozwód. Jakie warunki postawił Kanye West?

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Sandra Hajduk
Co nowego w show-biznesie?

Kim Kardashian i Ye (dawniej Kanye) West są już po rozwodzie. Para przez ostatnie dwa lata toczyła medialną batalię, dochodząc swoich praw. Amerykańska prasa informuje, że jest już po wszystkim - jedno z najbardziej znanych małżeństw na świecie przeszło do historii.

Kim Kardashian i Kanye West - historia związku

Kim Kardashian i Kanye West tworzyli razem potęgę. O ich rodzinie słyszał każdy. Celebryci przez lata mnożyli swój majątek, uchodząc za power couple i jednych z najbardziej wpływowych osób na świecie. Kim od wielu lat związana jest z amerykańskim show-biznesem. Popularność przyniósł jej udział w rodzinnym reality show "Keeping up with the Kardashians". Jej mąż uznawany jest natomiast za jedną z najważniejszych gwiazd muzyki popularnej XXI wieku.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Celebryci byli ze sobą od 24 maja 2014 roku. Para ma czwórkę dzieci: 7-letnią córkę North, 5-letniego syna Sainta oraz dwójkę pociech urodzonych przez wynajęte surogatki: 2-letnią Chicago i rocznego Psalma.

Kim Kardashian i Ye West - rozwód

Małżeństwo Kim i Ye (muzyk oficjalnie zmienił niedawno swoje imię) wydawało się idealne. Ale do czasu. Dwa lata temu w mediach zaczęły się pojawiać pogłoski o ich rozstaniu. W lutym 2021 r. celebrytka wniosła pozew rozwodowy do sądu, jako przyczynę podając różnice nie do pogodzenia.

Co ciekawe, Ye West bardzo długo utrudniał rozwód. Przez długi czas zabiegał o względy byłej ukochanej, próbując wzbudzić w niej zazdrość i atakując jej nowego partnera Pete'a Davidsona.

Portal TMZ poinformował, że prawnik Ye Westa zgodził się na wniosek przedstawiciela Kim Kardashian. Jest jednak małe "ale" - a dokładnie trzy warunki. Pierwszy z nich dotyczy kwestii podziału praw do odszkodowań pieniężnych, które mają zostać zachowane w przypadku śmierci któregokolwiek z byłym małżonków przed zakończeniem sprawy rozwodowej. Dwa kolejne mówią o tym, że milionerka nie przekaże nowemu mężowi żadnych posiadanych aktywów oraz przy ponownym wyjściu za mąż zrzeknie się małżeńskiego prawa do odmowy składania zeznań.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości