Gwiazdy

Alicja Wieniawa otworzyła się na temat relacji w swojej rodzinie. "Mama jest najbliższą mi osobą"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
Alicja Wieniawa o relacjach z rodziną

Alicja Wieniawa-Narkiewicz pochodzi z bardzo artystycznej rodziny. Pierwszy raz opowiedziała o tym w wywiadzie z reporterem serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskarem Netkowskim. Nie tylko zdradziła, kto jest jej największym wsparciem, ale także, po kim odziedziczyła największy talent.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz i jej artystyczna rodzina

Alicja Wieniawa-Narkiewicz znana jest w świecie mediów od niedawna. Przyrodnia siostra Julii Wieniawy stawia swoje pierwsze kroki w aktorstwie. Zamiłowanie do sztuki nie wzięło się jednak znikąd. Ojcem dziewczyn jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz, uznany malarz. Kto jeszcze wpłynął na rozwój artystyczny Alicji?

- Mama jest najbliższą mi osobą, która towarzyszy mi przez całe życie - nie tylko artystyczne. Zamiłowanie do sztuki, czy literatury przekazywała mi przez lata. Do dzisiaj lubimy usiąść razem i obejrzeć dobry film z jej młodości - mówiła aktorka.

Seriale

Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównejDzień Dobry TVN
wideo 2/12

- Moja mama jest grafikiem i ma artystyczną duszę. Zasiała to we mnie - jestem połączeniem wpływów mamy i ojca. Tata to również muzyka, bo podczas wypraw słuchaliśmy Depeche Mode, czy A-ha. Spontanicznie biegaliśmy na różne wystawy czy wernisaże. Z kolei dziadkowie tańczyli w Teatrze Wielkim Opery Narodowej - całe dzieciństwo zabierali mnie do teatru - dodała.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz i współpraca z zespołem Bokka

Alicja obecnie ma 18 lat i już zaczęła rozwijać się w branży artystycznej. Mimo młodego wieku, może pochwalić się naprawdę sporym portfolio aktorskim. Niedawno wystąpiła u boku Piotra Głowackiego w teledysku do piosenki "Walk On A Wire" zespołu Bokka. To bardzo zaimponowało jej ojcu.

- Był zachwycony, kiedy dowiedział się, że gram u boku Piotra Głowackiego, bo to jego idol. Więc dał błogosławieństwo jako mój filmowy ojciec - wspominała Wieniawa.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości