Gwiazdy

"Każdy wie lepiej". Joanna Kulig i Michał Czernecki próbują stworzyć patchworkową rodzinę

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Szymon Brózda
Kulig i Czernecki w patchworkowej rodzinie
Kulig i Czernecki w patchworkowej rodzinieDzień Dobry TVN
wideo 2/11

"Każdy wie lepiej" to komedia opowiadająca o zakochanej parze, która pragnie stworzyć zgraną rodzinę. Razem z dziećmi z poprzednich związków wprowadzają się do wspólnego domu i próbują odnaleźć się w nowej codzienności. W rolach głównych zobaczymy Joannę Kulig i Michała Czerneckiego.

"Każdy wie lepiej"

Ania i Grzesiek to zakochana para. Razem z dziećmi z poprzednich małżeństw wprowadzają się do nowego domu i szybko stają się celem intrygi najbliższych im osób, którym nie do końca odpowiada aktualna sytuacja rodzinna. Głównych bohaterów filmu zagrali Joanna Kulig i Michał Czernecki.

Aktorzy musieli wcielić się w rolę pary tworzącej rodzinę patchworkową, choć sami w realnym życiu nie żyją w takim modelu. - Scenariusz był tak dobrze napisany, że nie musieliśmy tam ingerować. Ktoś nam napisał dobre nuty po prostu - wyjaśnia Michał Czernecki.

Kulig i Czernecki w patchworkowej rodzinie

Film pokazuje też przeciwności, z jakimi musi mierzyć się dwójka zakochanych osób próbująca stworzyć wspólnie szczęście, nie zaburzając przy tym obowiązujących wcześniej rodzinnych hierarchii, czy zwyczajów. - Dla dzieci niekoniecznie na początku to są pozytywne emocje. Często zwierzają się dziadkom, a oni też mają problem z zaakceptowaniem tej sytuacji - tłumaczy Joanna Kulig.

"Każdy wie lepiej" to pierwsza, polska produkcja, w której aktorka wystąpiła po przerwie macierzyńskiej. Jak się czuła, gdy wróciła na plan filmowy? - Bardzo dobrze, choć to był bardzo dziwny moment. Wybuchła pandemia, wszyscy byliśmy przerażeni - zaznacza Joanna Kulig. - Było gorąco, a ekipa techniczna musiała ciągle pracować w maskach - dodaje Michał Czernecki.

W filmie wystąpił także syn aktora, który wcielił się w rolę "Janka". - To był jego debiut filmowy - wyznaje. Jak wspomina rodzinną współpracę? - Jesteś w takim rozkroku między byciem tatą dla Piotrka, a jego partnerem - wyjaśnia.

Joanna Kulig przyznaje, że z pewnością pozytywnie zapamięta czas na planie. Michał Czernecki również potwierdza, że zachowa z tego projektu same dobre emocje. - Pracowało nam się lekko i radośnie, czuliśmy, że współtworzymy ten świat - podsumowuje.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Szymon Brózda

Źródło zdjęcia głównego: Joanna Kulig i Michał Czernecki

Pozostałe wiadomości